Wybrane filtry

Opony Kormoran RUNPRO B3

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony letnie Kormoran Runpro B3 – charakterystyka

Kormoran Runpro B3 to letnie opony samochodowe, przeznaczone do aut osobowych średniej klasy o średniej i większej mocy silnika. Są to opony z półki ekonomicznej. Oznacza to, że charakteryzują się one optymalnymi osiągami w zamian za bardzo przystępną cenę. Będą dobrym wyborem dla osób posiadających umiarkowany budżet i jednocześnie ceniących sobie dobrą jakość wykonania.

Opony sprzyjają bezpiecznej jeździe nawet przy większych prędkościach, ponieważ posiadają optymalną drogę hamowania. Zostały stworzone na bazie specjalnej mieszanki, która zachowuje swoje właściwości niezależnie od pogody i warunków na drodze. Oprócz tego ma niskie opory toczenia, w związku z czym możemy zaoszczędzić paliwo. Są ciche zarówno na zewnątrz, jak i w kabinie.

Kierunkowy bieżnik a przyczepność na jezdni

Opony posiadają kierunkową (symetryczną) rzeźbę bieżnika. System rowków obwodowych odpowiada za skuteczne odprowadzanie wody oraz zanieczyszczeń spod kół, tym samym zapobiegając powstawaniu zjawiska aquaplaningu. W zależności od rozmiaru zostały wyposażone w 3 lub 4 rowki obwodowe. Taka budowa pozwala na stabilniejszą jazdę i lepsze prowadzenie w trudnych warunkach atmosferycznych. Kormoran Runpro B3 posiadają rowki centralne w kształcie litery „V”. To rozwiązanie technologiczne wpływa na podwyższony stopień przyczepności zarówno na suchej, jak i mokrej drodze, dzięki czemu jazda staje się bezpieczniejsza. Dany model będzie dobrym rozwiązaniem dla osób ceniących przystępną cenie i optymalne osiągi, pozwalające na bezpieczną i komfortową jazdę.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

67191
Jeszcze 20 wyników
67191
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry