Wybrane filtry

Opony Kormoran GAMMA B2

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Poznaj znakomite polskie opony Kormoran GAMMA B2

Kormoran to polska marka specjalizująca się w wytwarzaniu znakomitej jakości ogumienia przeznaczonego przede wszystkim do samochodów osobowych. Na rynku pojawiła się w 1999 roku, a obecnie działa pod opieką znanego w całej Europie francuskiego koncernu Michelin. Jej opony produkowane są w Olsztynie, a wśród tych najbardziej popularnych nie sposób nie wymienić opony Kormoran GAMMA B2. To bardzo dobra i ciesząca się naprawdę dużym zainteresowaniem wśród kierowców samochodów osobowych opona letnia, którą można dostać w rozmiarach od 15 do 18 cali. Jej producent dołożył wszelkich starań, aby zapewniała kierowcom wszystko czego oczekują od ogumienia stąd też wynika ich wysoka jakość i najlepsza cena. Warto też zaznaczyć, że również ogólna opona ocena wśród ich posiadaczy jest bardzo pozytywna, na co wskazuje coraz większe zainteresowanie nią. Atrakcyjna cena, wysoka jakość, zadowolenie klientów - wszystko wskazuje na to, że tym oponom marki Kormoran na pewno możesz zaufać.

Kormoran GAMMA B2 to opona klasy ekonomicznej, która posiada w sobie wszystko to, czego potrzeba, aby zapewnić kierowcom i pasażerom komfortową oraz bezpieczną jazdę podczas letnich dni. Zostały one wyposażone w kierunkowy bieżnik. Jego podstawowym zadaniem jest odprowadzanie błota i wody, zmniejszanie ryzyka wejścia w poślizg oraz zapewnianie należytej przyczepności do nawierzchni podczas niezbyt atrakcyjnych warunków pogodowych jakie akurat mogłyby występować na drodze. Co więcej, opony te wykonano z nowocześnie zaprojektowanej mieszanki składników. To właśnie ona sprawia, że stają się odporne na działanie wielu czynników, w tym przede wszystkim wysokiej temperatury. Jest to szczególnie istotne latem, gdy warunki atmosferyczne rozgrzewają nawierzchnię do tego stopnia, że wiele innych opon często po prostu zawodzi. Wybierając ogumienie naszej polskiej marki masz pewność, że będą one idealnie sprawdzać się każdego dnia, zapewniając ci tym samym maksymalne zadowolenie i pewność, że twoja jazda będzie przyjemną, bezpieczną oraz stabilną.

Sprawdź polecane opony Kormoran GAMMA B2 już teraz

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat opon Kormoran GAMMA B2? Sprawdź je na Tanie-opony.pl i porównaj z innymi, których zakupem jesteś zainteresowany. W ten sposób na pewno bardzo szybko znajdziesz coś dla siebie, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się idealną jazdą każdego dnia.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

69002
Jeszcze 20 wyników
69002
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry