Wybrane filtry

Opony Kenda K532 Klaw XC

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony Fulda – bezpieczna jazda

Opony Fulda opracowuje się z uwzględnieniem warunków jazdy na mokrej nawierzchni zarówno w górach, jak w i mieście. Specjalnie opracowany bieżnik pozwala skrócić drogę hamowania. Długowieczne i jakościowe opony samochodowe Fulda korzystnie wpływają na mniejsze zużycia paliwa. Specjalnie opracowany wzór bieżnika zwiększa odporność na zjawisko aquaplaning. Wyżej wymienione oraz inne charakterystyki techniczne opon samochodowych Fulda zapewniają bezpieczeństwo jazdy.

Fulda - opony z historią

Główna siedziba producenta opon samochodowych Fulda znajduje się w Niemczech, a ogumienie tej marki produkuje się w kilkunastu zakładach, które znajdują się w różnych państwach Europy. Koncern został założony w 1900 roku. Dzisiaj około 70% opon samochodowych sprzedawane są w Niemczech, gdzie bardzo wymagający klient wysoko ocenił wysoką jakość ogumienia. Oprócz opon samochodowych do aut osobowych niemiecki koncern Fulda oferuje:

  • opony do motocykli
  • opony do samochodów ciężarowych
  • opony do traktorów
  • opony do samochodów retro

Połączenie ponad 100-letniej tradycji oraz najbardziej zaawansowanych rozwiązań technicznych i technologicznych pozwoliło koncernowi Fulda zająć jedno z wiodących miejsc na europejskim rynku samochodowym. Przez cały okres swojej działalności niemiecki koncern ściśle przestrzega cały szereg zasad, wśród których jest wiara w siłę jakości, możliwość dotrzymywania najwyższych standardów, skuteczność ciągłego doskonalenia oraz możliwość zaproponowania kierowcom opon samochodowych niemieckiej jakości w dostępnej cenie.

Kierowcy, którzy przetestowali opony Fulda, cenią ogumienie ze względu na niezawodność, bardzo długi okres eksploatacji i możliwość precyzyjnej kontroli nad autem.

Niemiecki koncern Fulda opracował specjalny system kontroli jakości, w trakcie której m.in.:

  • opona samochodowa jest sprawdzana według 3 kryteriów efektywności
  • średnia liczba sprawdzanych roboczych technicznych charakterystyk wynosi 15
  • każda opona samochodowa Fulda przechodzi przez ponad 50 różnych testów

Jeżeli jeszcze nie przetestowałeś opon samochodowych Fulda, a zastanawiasz się nad zakupem nowego ogumienia, nie zwlekaj z decyzją i zamów już teraz. Wielu kierowców w różnych krajach już przekonało się, że Fulda to są opony sprawdzonej niemieckiej jakości w dostępnej cenie.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

68112
Jeszcze 20 wyników
68112
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry