Wybrane filtry

Opony Infinity

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa

Opony Infinity – nowe standardy

Marka Infiniti zaczęła swoją historię ekspansji na rynki światowe w roku 2005. Dzisiaj opony Infinity cieszą się bardzo dużą popularnością i dostarczane są do wielu krajów, liczba których stale rośnie. W roku 2009 producent Infinity ogłosił zdecydowane plany promocji marki na rynkach światowych i przedstawił nowe opony w podczas targów Autopromtec w Bolonii.

Opony Infinity to są nowe standardy w zakresie technologii produkcji ogumienia. Wieloletnie doświadczenie i stała praca nad udoskonaleniem ogumienia pozwoliła zespołowi inżynierów osiągnąć maksymalny poziomu bezpieczeństwa, niewiarygodnie długi okres eksploatacji opon i bardzo wysoki komfort jazdy. Producent proponuje bardzo szeroki wybór modeli ogumienia w tym:

  • do samochodów terenowych 4x4
  • opony zimowe
  • do samochodów ciężarowych
  • do samochodów dostawczych

Infinity – opony idealne

Każda opona Infinity to idealne połączenie wysokiej technologii i wspaniałego wzornictwa. Każda podróż na ogumieniu Infinity to niesamowita przygoda, ponieważ w opracowanie opony i jej produkcję zespół inżynierów i specjalistów włożył całe nabyte doświadczenie oraz troskę o bezpieczeństwo kierowcy oraz pasażerów.

Opony letnie Infinity łączą nowoczesne i innowacyjne technologie z udoskonalonym składem gumy oraz z współczesnym wzorem bieżnika. Dzięki temu kierowca może pewnie czuć się na drodze, a szczególnie w warunkach nawierzchni mokrej. Ponadto opony letnie charakteryzują się zwiększoną stabilnością przy zakrętach, a wyjątkowa odporność na zjawisko aquaplaning gwarantuje bezpieczeństwo nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Opony zimowe Infinity zapewniają precyzyjną kierowalność pojazdu i doskonała przyczepność do nawierzchni w zimowych warunkach, dużych prędkościach i przy hamowaniu. Charakteryzują się doskonałym składem gumy oraz zapewniają akustyczny komfort przy dowolnej prędkości.

Infinity - opony do transportu komercyjnego. We wszystkich modelach producent zastosował najnowocześniejszą technologię Infinity, która zapewnia maksymalną przyczepność do zimowej nawierzchni. W połączeniu z bardzo długim okresem eksploatacji opony Infinity do transportu komercyjne są prawie idealnym ogumieniem. Samochodowe opony Infinity do transportu komercyjnego stanowi idealnie rozwiązanie dla kierowców, którzy chcą mieć ścisłą kontrolę nad zachowaniem samochodu w dowolnych warunkach.

Porównaj do 4 produktów:

140
Jeszcze 20 wyników
140
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry