Wybrane filtry

Opony Heidenau MFC14

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony Imperial – mocny debiut

Opony Imperial reprezentują stosunkowo nową markę, właścicielem której jest firma Delbo z siedzibą w Belgii, która została założona przez belgijską parę w latach 70. Przez dłuższy czas działalność belgijskiego Delbo była związana ze sprzedażą oraz dostawą opon samochodowych nie tylko w Belgii, ale również do innych państw europejskich. W roku 2010 obroty belgijskiej firmy przekroczyły 325 mln Euro, a sprzedaż przekroczyła ponad 7.5 mln opon samochodowych. W ofercie Delbo są opony samochodowe wszystkich wiodących producentów, w tym:

  • Pirelli
  • Michelin
  • Bridgestone
  • Continental
  • Goodyear

Obecnie Delbo jest jedną z największych hurtowni opon w Europie, która jest wyłącznym dystrybutorem kilku producentów opon samochodowych (Rockstone, Roadstone). Delbo również posiada własne marki.

Kierownictwo firmy, stawiając na rozwój, podjęło decyzje o uruchomieniu własnej produkcji ogumienia samochodowego. Proces produkcyjny został oparty na własnym zdobytym doświadczeniu w zakresie współpracy z wieloma światowymi producentami opon samochodowych. Właśnie tak na rynku pojawiły się opony samochodowe Imperial Tyres, które zadebiutowały na rynku w roku 2011.

Imperial – opony budżetowe

Kierownictwo firmy Delbo zauważyło, iż w Europie rośnie zapotrzebowanie na niedrogie opony dobrej jakości. Na rynkach europejskich stale zwiększa się zainteresowanie oponami, które produkowane są w Chinach, ponieważ ogumienie sprawdza się doskonale i udowadnia, że produkcji chińskiej można zaufać.

Główny zakład produkcyjny znajduje się w Chinach. W celu osiągnięcia konkurencyjności opon samochodowych Imperial, producent stale i aktywnie wdraża zastosowanie najbardziej nowoczesnych rozwiązań technicznych i technologicznych. Wynik jest imponujący – opony samochodowe Imperial spełniają wszystkie światowe standardy.

W trakcie produkcji zastosowanie mają europejskie technologie i wszechstronna kontrola jakości ogumienia na każdym etapie produkcji, co gwarantuje otrzymanie wysokojakościowego ogumienia samochodowego. Opony zapewniają bezpieczną i komfortową jazdę. Ponadto, producent zadbał o posiadanie różnych atestów i certyfikatów, które dodatkowo potwierdzają bardzo wysoką jakość opon samochodowych Imperial.

Jeżeli planujesz kupić opony samochodowe, a chciałbyś zaoszczędzić, wybierz ogumienie belgijskiego producenta. Imperial - opony, którym warto zaufać.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

68389
Jeszcze 20 wyników
68389
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry