Wybrane filtry

Opony Heidenau K31

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony zimowe Dayton Dw510 Evo – charakterystyka

Dayton Dw510 Evo to opony zimowe włoskiego producenta Dayton, przeznaczone do samochodów osobowych. Jest to ogumienie klasy ekonomicznej, co oznacza, że charakteryzuje się ono niską ceną i stosunkowo dobrą jakością. To odpowiedni wybór dla osób, które liczą się z niskim budżetem i jednocześnie chcą otrzymać dobrą jakość za niską cenę. Opony sa dostępne w różnych rozmiarach, dlatego przed zakupem nalezy się upewnić, jaki rodzaj jest nam potrzebny.

Opony zimowe – przyczepność na śliskiej nawierzchni

Opony zostały wyposażone w kierunkowy bieżnik oraz rowki w kształcie litery V. Taki rodzaj rzeźby bieżnika pozwala na lepsze odprowadzanie śniegu oraz błota pośniegowego spod opon. System rowków poprzecznych został zaprojektowany pod specjalnym kątem, tym samym podwyższono również poziom ochrony przez zjawiskiem aquaplaningu, a opona szybciej się osusza. Dzięki unikalnej budowie bieżnika samochód lepiej radzi sobie na mokrej i zaśnieżonej nawierzchni. Model Dayton Dw510 Evo charakteryzuje się dobrą przyczepnością na śliskiej drodze, w związku z czym pokonywanie manewrów, takich jak hamowanie, przyspieszanie czy ostre zakręty jest bezpieczniejsze i stabilniejsze. Długi rowek, przechodzący wzdłuż całej opony odpowiada za lepsze trzymanie się drogi, a poszerzone krawędzie klocków lepiej trzymają się oblodzonego lub zaśnieżonego podłoża.

Opony mają opinię cichych. Jest to możliwie dzięki zastosowaniu specjalnego układu klocków bieżnika, które dodatkowo usztywniono. Dzięku temu opony są trwalsze i odporniejsze na wszelkiego rodzaju uszkodenia, a jazda po nierównościach pewna bezpieczna. Opony zostały wyprodukowane ze specjalnie przygotowanej mieszanki gum. Utrzymuje ona odpowiednią elastyczność nawet w niskich temperaturach, co daje nam lepszą przyczepność bez względu na warunki, panujące za oknem. Opona jest również trwała, co oznacza, że wolno się ściera, w związku z czym możemy cieszyć się bezpieczną jazdą przez cały okres trwania eksploatacji.

Opony Dayton Dw510 Evo zostały stworzone z myślą o użytkownikach samochodów klasy średniej i są szczególnie polecane kierowcom, podróżującym głównie w warunkach miejskich. Marka Dayton jest częścią amerykańskiego koncernu Bridgestone, przez wielu uważanego za najlepszy w produkcji opon z najniższej półki cenowej.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

68397
Jeszcze 20 wyników
68397
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry