Wybrane filtry

Opony Hankook TM15

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony Kleber – wyjątkowa jakość

Obecnie francuski producent Kleber jest jednym z największych producentów opon samochodowych najwyższej jakości. Krótko mówiąc, opony Kleber to - najlepsza relacja ceny, jakości i długowieczności opony samochodowej.

Francuski koncern został założony w 1910 roku w celu produkcji gumowych wyrobów do przemysłu medycznego oraz biurowego. Produkcja opon samochodowych była uruchomiona dopiero w 1945 roku. Jedne z pierwszych opon o nazwie Kleber B10 przeszły do historii ze względu na dużą popularność i sukces komercyjny.

Kleber - opony precyzyjnie testowane

Charakterystyczną cechą koncernu Kleber jest produkcja opon samochodowych przeznaczonych do jazdy w warunkach ekstremalnych, a szczególnie w warunkach niskich temperatur. Właśnie dlatego samochodowe ogumienie Kleber cieszy się bardzo dużą popularnością w regionach, gdzie bardzo często panują niskie temperatury. Francuski producent idzie krok dalej i wprowadza bardzo elastyczną politykę cenową, co staje się strzałem w 10 w obecnych czasach. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy kierowca dobierze optymalne opony samochodowe nie tylko ze względu na techniczne charakterystyki ogumienia lub indywidualne wymagania, ale również ze względu na cenę opony.

Obecnie francuski koncern Kleber jest jednym z europejskich liderów wśród producentów opon samochodowych. Francuski producent Kleber kładzie szczególny nacisk na niezawodność, bezpieczeństwo, jakość i dostępność opon samochodowych. Najwięksi producenci samochodów jak Volkswagen, Renaut, Peugeot, Opel i Suzuki zaufali francuskiemu koncernowi, montując opony Kleber w swoich zakładach produkcyjnych.

Opony Kleber produkuje się z jakościowej mieszanki gumowej. Obecnie producent oferuje opony samochodowe do:

  • samochodów osobowych
  • mikrobusów
  • samochodów ciężarowych

Producent samochodowy solidnie i precyzyjnie testuje ogumienie samochodowe, również w warunkach ekstremalnych w celu ustalenia wszystkich wad i zalet opon. Będą one rozpatrywane i doskonalone w trakcie dalszych prac, aby zapewnić produkt doskonałej jakości.

Jeżeli chciałbyś kupić opony samochodowe idealnej jakości, w szczególności jeżeli dużo podróżujesz lub lubisz podróżować w ekstremalnych warunkach i przy niskich temperaturach, zaufaj ogumieniu Kleber. Wybierając tą markę nie musisz martwić się o cenę , niezawodność oraz jakość.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

68111
Jeszcze 20 wyników
68111
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry