Wybrane filtry

Runflat Opony Hankook

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa

Opony Hankook Run Flat – charakterystyka

Firma Hankook nie została obojętna wobec modnej w ostatnim czasie technologii Run Flat. Pozwala ona na kontynuowanie jazdy na oponie nawet po jej przebiciu (na przykład gwoździem). Przy odpowiedniej eksploatacji można pokonać na niej jeszcze około 80 km. Zaleca się nieprzekraczanie prędkości 80 km/h.

System Run on Flat w oponach Hankook

Opony w technologii Run Flat są tworzone na bazie kilku różnych rozwiązań. Hankook wybrało najpopularniejsze z nich. Opony są stworzone na bazie technologii HRS i mają dodatkowo wzmocnioną konstrukcję oraz posiadają sztywniejsze ścianki boczne. Zostały również wyposażone we wkładkę gumowa, która powoduje, że nawet po przebiciu opona nie łapie tak zwanego „kapcia” i nie traci kształtu. Taka opona nawet przy zerowym ciśnieniu bierze na siebie cały ciężar samochodu i pozwala przejechać jeszcze wiele kilometrów.

Hankook Run Flat – dla jakich samochodów?

Opony w systemie Run Flat należy instalować tylko i wyłącznie do samochodów przystosowanych do takiej technologii. Istnieje możliwość montażu opon tego typu do innych do samochodów o standardowych felgach. W takim wypadku konieczne jest posiadanie sprawnego systemu TPMS (system, monitorujący poziom ciśnienia w oponach), które zaalarmuje nas o spadku ciśnienia po uszkodzeniu opony. Jest to warunek konieczny w związku z tym, że przebicie opony rft często jest wręcz niezauważalne.

Porównaj do 4 produktów:

118
Jeszcze 20 wyników
118
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry