Wybrane filtry

Opony Hankook AW02

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony zimowe dostawcze na Tanie-Opony.pl

Transport może szybko stać się sprawą delikatną, jeśli warunki pogodowe i poszczególne cechy trasy podróży nie zostaną odpowiednio zanalizowane. Decydującym kryterium do przeprowadzenia bezpiecznej jazdy jest wybór odpowiednich opon zimowych. Samochody dostawcze, VANy i małe autobusy mają różnorodne zastosowanie i z tego powodu muszą być z nimi związane odpowiednie działania w zakresie bezpieczeństwa. Podczas śniegu czy gołoledzi może szybko dośćj do wypadku, nawet gdy nie zawinił kierowca pojazdu lub inny uczestnik ruchu drogowego. Zimą podłoże jest śliskie i nieprzewidywalne. W ciągu kilku sekund lekka mżawka może się przerodzić w marznący deszcz. W takich warunkach, dzięki stabilnej jeździe i dobrej przyczepności opon, samochody dostawcze powinne bezpiecznie dowieźć pasażerów czy transport do celu.

Wskazówki użytkowania

Przy niskich temperaturach i opadach śniegu kierowcy mają obowiązek założenia opon zimowych. Zaniedbaniem jest, gdy kierowca na czas nie zakupi opon zimowych lub nie dokona ich wymiany. Opony zimowe posiadają bieżnik przystosowany do śliskich i zimnych nawierzchni, opona ta dobrze spisze się w warunkach typowo zimowych. Opon zimowych nie należy używać w okresie letnim przy wysokich temperaturach. Przed zastosowaniem opon zimowych należy ustawić zbieżność opon. Najlepiej dokonać tego w specjalistycznym warsztacie

Wiodący producenci

Oprócz Toyo i Continental także opony firmy Pirellii i Michelin należą do najpopularniejszych opon zimowych do samochodów dostawczych. Rokrocznie producenci wprowadzają ulepszenia poprzednich rozwiązań opon zimowych, aby sprawdzić jakość zeszłorocznych opon zimowych i zakup nowych, jakościowo lepszych opon . W licznych testach opony zimowe dostawcze są testowane pod wysokim obciążeniem. Podczas testów samochody dostawcze muszą pokonać zaśnieżone i pagórkowate odcinki dróg. Przy zakupie opon zimowych dostawczych mają duże znaczenie zawarte w cenie wyniki testowe i to, że możliwie drogo brzmiąca cena opon zimowych jest warta każdego centa. Wybierając oponę zimową dostawczą markowe opony zimowe są najlepsze. Zasadniczo nie opłaca się oszczędzać na bezpieczeństwie własnym, bezpieczeństwie pracowników lub ładunku . W kwestiach spornych koszty ewentualnego wypadku będą wyższe i niemożliwe do odwrócenia. Wybór właściwych opon zimowych zapewni bezpieczną usługę przewozową lub zapewni w podróży VANem więcej radości z podróży.
Często zimowe warunki pogodowe powodują, że traci się ochotę na podróż. Dzięki wczesnemu zapoznaniu się z tematyką opon można czerpac radość z podróży nawet zimą. Oprócz opon zimowych w samochodach dostawczych stosowanie łańcuchów jest znacznym gwarantem bezpiecznej jazdy w potencjalnych warunkach zimowych. W rzeczywistości należy pomyśleć, aby kupić korzystne cenowo opony zimowe dostawcze. W tym celu portal Tanie-Opony.pl oferuje niezależną porównywarkę cen opon.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

67191
Jeszcze 20 wyników
67191
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry