Wybrane filtry

Opony Goodride SL309 Radial

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Goodride- opony wyjątkowe

Kierowcy samochodów, którzy mieli styczność z oponami samochodowymi Goodride już więc ej się nie martwią, kiedy widzą informację „zrobione w Chinach”. Opony Goodride charakteryzują się nadzwyczajnie wysoką jakością jak na opony średniej klasy.

Początki działalności chińskiego producenta Goodride sięgają 1958 roku. Obecnie chiński producent Goodride jest jednym z wiodących producentów na rynkach światowych i posiada około 10% udziałów na rynku opon samochodowych.

Chiński producent opon samochodowych Goodride odniósł duży sukces w krótkim czasie dzięki wyjątkowej organizacji produkcji w chińskich zakładach i zwróceniu szczególnej uwagi na każdy detal. Chińscy technolodzy rozumieją jak nikt inny, że przy produkcji „obuwia” każdy szczegół odgrywa ważną rolę.

Przez cały czas swojej działalności chiński producent samochodowy Goodride stale poszerza gamę produktową oraz modernizuje park maszynowy. Dzisiaj rocznie w zakładach Goodride produkuje się 17 milionów opon, w tym opony do samochodów osobowych, ciężarowych, rowerów i motocykli.

Wszystkie modele opon samochodowych Goodride posiadają międzynarodowy certyfikat ISO/TS16949, który potwierdza wysoką jakość produkowanego ogumienia. Ponadto opony samochodowe marki Goodride posiadają europejskie atesty ECE, brazylijskie INMETRO oraz amerykańskie atesty DOT.

Opony Goodride posiadają wiele zalet, wśród których warto wymienić:

 • dobrą przyczepność do nawierzchni różnego typu, nawet przy dużych prędkościach<
 • bezpieczeństwo i komfort jazdy
 • cichą jazda

Opony Goodride – jakość rodem z Chin

Obecnie producent Goodride, który posiada 9 zakładów w Chinach i jeden w Tajlandie, produkuje opony samochodowe letnie i zimowe. Opony Goodride produkuje się według technologii Silica Tech, która m.in. obniża poziom szumu. Dodatkowo produkowane ogumienie samochodowe testuje się na amerykańskich, włoskich i niemieckich testowych urządzeniach, które mają zastosowanie w przemyśle samochodowym. Przy produkcji ogumienia chiński producent opon samochodowych Goodride stosuje najnowocześniejsze materiały, dzięki którym wydłuża się okres eksploatacji opon oraz zapewnia się doskonałą jakość ogumienia.

Opony samochodowe Goodride zapewniają minimalną drogę hamowania oraz niski poziom szumu nawet przy dużych prędkościach. Posiadacze opon Goodride podkreślają , że zalety ogumienia dodatkowo uzupełniają się niewysoką ceną, co jest standardem w przypadku chińskiej produkcji.

Jeżeli szukasz opony samochodowe wyjątkowej jakości oraz w dostępnej cenie, zwróć uwagę na chińskiego producenta Goodride, opony którego są wysoko ocenione przez miliony kierowców na całym świecie, o czym świadczą rewelacyjne wyniki sprzedaży koncernu.

Opony Goodride - marka z historią

Dzisiaj prawie każdy kierowca bardzo dobrze wie, że dobre i jakościowe opony zapewniają komfort jazdy oraz bezpieczeństwo kierowcy, pasażerów i innych uczestników ruchu drogowego. Od jakości opony zależy cały szereg ważnych charakterystyk technicznych, jak okres eksploatacji ogumienia, zachowanie samochodu na drodze czy odporność na uszkodzenia.

Opony samochodowe znanych marek spełniają wszystkie lub większość kryteriów w zakresie jakości oraz bezpieczeństwa. Jednak cena opony samochodowej pozostaje jednym z ważnych elementów wpływającym na ostateczną decyzje kierowcy jakie ogumienie kupić. Zwiększenie segmentu budżetowych samochodów wpłynęło na zwiększenie popytu na jakościowe, jednak niedrogie opony do samochodów osobowych, ciężarowych i komercyjnych

W porównaniu do wielu konkurentów, można powiedzieć, że chińska marka Goodride jest jedną z najmłodszych, ponieważ została założona w 1958 roku. Obecnie opony samochodowe Goodride stabilnie zajmują wiodące pozycje na rynkach światowych. Chiński producent systematycznie wprowadza nowe modele opon samochodowych oraz stale udoskonala wyposażenie zakładów produkcyjnych. Dzisiaj chiński producent opon samochodowych Goodride produkuje rocznie ponad 17 mln opon samochodowych do:

 • samochodów osobowych
 • samochodów ciężarowych
 • rowerów
 • motocykli
 • techniki specjalnej
 • techniki rolniczej

Chiński producent Goodride udowodnił, że nie chce spełniać roli wyłącznie jako siły roboczej na rynku światowym i uruchomił własną produkcje, tym samym udowodniając, że chińskie opony samochodowe mogę być jakościowe i niedrogie. Z roku na rok stale zwiększa się liczba kierowców, którzy montują opony Goodride i cieszą się bezpieczną oraz komfortową jazdą.

Opony Goodride posiadają wiele zalet, wśród których są m.in.:

 • zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych i technologicznych
 • minimalna droga hamowania
 • bardzo cicha jazda, nawet na dużych prędkościach
 • produkcja jest certyfikowana (np. ISO/TS16949)
 • posiadają bardzo dobrą przyczepność do nawierzchni

Już dawno minęły czasy, kiedy produkcja chińska kojarzyła się z towarem niskiej jakości. Współcześni producenci z Chin nabywają lub opracowują najbardziej zaawansowane technologie, stale doskonalą charakterystyki ogumienia i wdrażają tylko najbardziej skuteczne rozwiązania. Co więcej sprawdzone rozwiązania techniczne i technologiczne uwzględniają poszczególne charakterystyki różnych państw i warunków klimatycznych.

Goodride – opony prawie idealne

Ogumienie samochodowe chińskiego producenta posiada cały szereg zalet. Bez wątpienia jedną z najbardziej istotnych zalet jest niewysoka cena opon samochodowych. Porównując cenę ogumienia Goodride do opon innych producentów samochodowych, kierowca może sporo zaoszczędzić w budżecie domowym.

Producent również zadbał o szeroki wybór modeli opon samochodowych. Chiński koncern stale doskonali technologie produkcji, stosując najbardziej zaawansowane rozwiązania techniczne i technologiczne. Opony samochodowe Goodride spełniają europejskie standardy jakości. W trakcie produkcji zastosowanie mają materiały, które korzystnie wpływają na wydłużenie czasu eksploatacji ogumienia. Dlatego co raz więcej kierowców decyduje się na montaż chińskich opon samochodowych. Co raz częściej na drogach można spotkać nie tylko auta budżetowe, właścicieli których montują opony Goodride. Kierowcy, którzy podróżują droższymi autami, również zaufali chińskiej marce Goodride.

Jeżeli zastanawiasz się nad zmianą ogumienia, zaufaj chińskiemu producentowi. Goodride – opony sprawdzone, jakościowe oraz w cenie, która nie zrujnuje twojego budżetu domowego.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

68429
Jeszcze 20 wyników
68429
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry