Wybrane filtry

Opony Goodride RP28

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony letnie Goodride Rp28 – charakterystyka

Goodride Rp28 to opony letnie, przeznaczone do samochodów osobowych. Jest to ogumienie, należące do klasy ekonomicznej, co oznacza, że charakteryzuje się ono najniższą ceną w połączeniu ze względnie dobrymi osiągami. To dobry wybór dla kierowców, którzy nie posiadają dużego budżetu na zakup opon, a jednocześnie oczekują dobrej jakości i bezpiecznej jazdy. Jest to dobry wybór dla kierowców samochodów średniej klasy, którzy użytkują auto głównie w warunkach miejskich.

Budowa bieżnika

Model Goodride Rp28 posiada symetryczny bieżnik, zaprojektowany w taki sposób, żeby dobrze sprawowały się zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Opony sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych. Na ogumieniu umieszczono trzy szerokie rowki obwodowe, które mają za zadanie usprawnić odprowadzanie wody. Dzięki temu udało sie podwyższyć poziom ochrony przed zjawiskiem aquaplaningu. Dodatkowo opony sprawnie się przesuszają. Rzeźba bieżnika oraz system lameli (nacięć na powierzchni opony) wpływają także pozytywnie na zwiększenie przyczepności na róznych rodzajach nawierzchni. Przemyślane umiejscowienie sieci rowków pozwala zwiększyć bezpieceństwo prowadzenia, zwłaszcza przy wykonywaniu manewrów, takich jak gwałtowne hamowanie, przyspieszanie czy zmiana pasa. Samochód na oponach Goodride Rp28 sprawnie i bezpiecznie pokonuje również ostre zakręty.

Specjalna mieszanka gum

Opony Goodride Rp28 stworzone zostały ze specjalnej mieszanki gumowej. Dzięki niej opony dobrze dostosowują się do panujących warunków atmosferycznych i temperatury. Jest elastyczna i zaraem mocna, odpowiada za odporność na uszkodzenia. Oponę skonstruowano w taki sposób, by nacisk na nią był jednakowy na całej powierzchni, w związku z czym ściera się ona równomiernie i powoli, dzięki czemu możemy podwyższyć osiągi w całym okresie eksploatacji. Opony mają porównywalne osiągi do modeli wyższej klasy, niezauważalna jest na przykład różnica w zużyciu paliwa. Mają dobre opinie klientów, którzy zwracają uwage na ich wysoką wydajność.

Marka Goodride należy do koncernu Hangzhou Zhongce, który posiada 50 letnie doświadczenie w produkcji opon klasy ekonomicznej. Ich produkty są sprzedawane na całym świecie i kładą nacisk na bezpieczeństwo oraz komfort jazdy w połączeniu z niską ceną.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

65546
Jeszcze 20 wyników
65546
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry