Wybrane filtry

Opony Fulda Ecotonn

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Olej Elf 5W40 – najlepsze od producenta Total

Posiadasz auto? Dbasz o jego stan techniczny? Jeżeli tak, to wysokojakościowy olej silnikowy Elf 5W40 został stworzony z myślą właśnie o takich kierowcach.

Olej Elf 5W40 jest znanym na całym świecie produktem renomowanego producenta Total, który jest jednym z 4 największych korporacji, zajmujący się wydobyciem ropy. Koncern został założony w roku 1924, i w ciągu całej swojej historii niejednokrotnie zmieniała się nazwa firmy, osoby zarządzające, ale kierunek i strategia koncernu pozostały bez zmian. Dzisiaj Total jest międzynarodowym koncernem, który zatrudnia ponad 150 tys. osób oraz posiada swoje przedstawicielstwa w ponad 125 krajach na całym świecie.

Olej silnikowy Elf 5W40 jest nowoczesnym olejem, opracowanym z zastosowaniem technologii syntetycznej ELF. Przeznaczony jest do jazdy sportowej, miejskiej oraz na autostradzie, do samochodów osobowych oraz komercyjnych.

Elf 5W40 olej, któremu warto zaufać

Jeżeli dbasz o stan techniczny samochodu, to najprawdopodobniej wiesz, jaką dużą rolę odgrywają oleje silnikowe. Olej nie tylko smaruje elementy, ale również zapewnia działania antykorozyjne oraz chłodzące. Jeżeli nie wymieniasz oleju regularnie, to narażasz silnik na uszkodzenia i wcześniejsze zużycie, ponieważ najbardziej obciążone elementy będą pracować na sucho.

Poziom oleju należy regularnie sprawdzać, a jego ubytki uzupełniać olejem tego samego producenta, jaki jest w silniku.

Jeżeli już testowałeś olej silnikowy Elf 5W40, to z pewnością wiesz o jego zaletach. Wiele kierowców podkreśla, że olej Elf 5W40 m.in.:

  • zapewnia maksymalną prace silnika w najbardziej ekstremalnych warunkach
  • zwiększa moc o około 3%
  • zmniejsza zużycie paliwa
  • jest rekomendowany przez producentów takich samochodów jak Renault, Peugeot, BMW oraz przez SAE
  • wydłuża okres eksploatacji silnika
  • regularnie stosowanie oleju zapewnia aktywną ochronę silnika i zmniejsza koszty utrzymania samochodu
  • zapewnia wysokie osiągi, w szczególności silnikom benzynowym oraz diesla.
  • Jeżeli zastanawiasz się jaki olej silnikowy kupić, wybierz olej Elf 5W40, który zdobył uznanie wielu kierowców w wielu krajach. Potwierdzeniem temu, mogą być opinie innych użytkowników, które znajdziesz praktycznie na dowolnym forum samochodowym. Również warto sięgnąć do innych źródeł w Internecie i zapoznać się z wynikami testów lub rankingami.

Jednak, jeżeli zdecydowałeś się kupić ten olej silnikowy w nieznanym sklepie internetowym lub innym miejscu, upewni się, że jest to produkt oryginalny. Szczególnie w sytuacji, kiedy silnikowy olej Elf 5W40 jest oferowany w bardzo niskiej cenie, należy sprawdzić czy produkt pochodzi że źródła legalnego. Producent oleju Elf dokłada wszelkich starań, aby wyeliminować podróbki, wprowadzając ścisłą kontrolę jakości oraz oferując bardziej dostępne ceny, również otwierając nowy dealerskie punkty sprzedaży.

Jeżeli potrzebujesz nowoczesnego rozwiązania, które zapewni maksymalną ochronę silnika, wybierz wysokojakościowy olej Elf 5W40, który jest polecany przez wiele kierowców z różnych krajów, przez wiodących producentów samochodowych, europejskie i międzynarodowe stowarzyszenia oraz asocjacje z branży samochodowej. Bądź kierowcą odpowiedzialnym – wybierz oryginalny produkt, zadbaj o bezpieczną jazdę.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

68406
Jeszcze 20 wyników
68406
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry