Wybrane filtry

Opony Firestone Multiseason

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony całoroczne Firestone Multiseason

Przy wyborze opon całorocznych warto zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników. Opony takie, przede wszystkim, powinny łączyć w sobie najważniejsze cechy zarówno opon letnich i zimowych. Użytkować je będziemy bowiem cały rok, w związku z czym muszą sprawować się świetnie w letnie, gorące dni, ale także muszą zachowywać elastyczność przy niskich temperaturach. Stworzenie dobrej jakości opon całorocznych to wyzwanie dla firm oponiarskich, jednak Firestone poradziło z nim sobie doskonale. Stworzyli oponę dla samochodów osobowych, która zachowuje się wzorowo w każdych warunkach, bez względu na pogodę. Opony Firestone Multiseason to idealny wybór dla jazdy w klimacie umiarkowanym, dlatego wiele polskich kierowców ceni sobie ten model.

Co gra najistotniejszą rolę w przypadku opon całorocznych?

Jednym z najważniejszych czynników każdej opony jest jej bieżnik. W danym modelu został on zaprojektowany tak, aby spełniał swoje zadania zarówno przy niskiej, jak i wysokiej temperaturze. W centralnej części opony znajdują się rowki poprzeczne, których zadaniem jest odprowadzanie wody i śniegu spod czoła opony. Dzięki temu łatwiej będzie się ona oczyszczać przy jeździe zimą, a kierowca z łatwością zapanuje nad pojazdem. Na całej powierzchni opony umieszczono siec lameli (nacięć), które odpowiedzialne są w pierwszej kolejności za przyczepność na drodze. Ich kształt pozwala na stabilną jazdę na mokrej i ośnieżonej nawierzchni i zapewnia odpowiedni poziom tarcia o śnieg, dzięki czemu utrzymuje przyczepność na drodze. Za to latem lamele mają za zadanie utrzymanie równomiernego rozłożenia nacisku na całą powierzchnie opony oraz utrzymanie przyczepności na suchej drodze.

Do produkcji opon użyto wysokiej jakości mieszanki gum, odpowiedniej do szerokiego spektrum pogodowego. Opony nie sztywnieją zimą przy niskich temperaturach, oraz nie poddają się letnim gorączkom, co chroni je przed odkształcaniem. Dobrze reagują na nagłą zmianę pogody i temperatury. Dzięki unikalnej budowie opony udało się maksymalnie skrócić drogę hamowania nie tylko na suchej, ale i na mokrej drodze.

Cena Firestone Multiseason

Firestone to amerykańska marka z wieloletnim doświadczeniem w produkowaniu opon, która w 1988 weszła w skład japońskiego koncernu Bridgestone. To właśnie specjaliści tej firmy czuwają nad tym, aby do produkcji użyte były materiały najwyższej jakości i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Dzięki temu wyroby Multiseason posiadają zadowalające osiągi, doceniane przez kierowców na całym świecie. Marka łączy w sobie przystępną cenę i dobrą jakość. Ceny Firestone Multiseason mogą się różnić, w zależności od miejsca zakupu, jednak warto zwrócić uwagę na aktualne promocje, zwłaszcza w sklepie internetowym. Jeśli chcesz spróbować nowych opon całorocznych, kup Firestone Multiseason i przekonaj się o ich doskonałych właściwościach.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

68429
Jeszcze 20 wyników
68429
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry