Wybrane filtry

Opony Firestone FW 930

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony zimowe Fulda Kristall Control Hp – charakterystyka

Fulda Kristall Control Hp to opony zimowe, przeznaczone do samochodów osobowych o większej mocy silnika. Należą do klasy średniej, co oznacza, że charakteryzują się w miarę przystępną ceną w stosunku do optymalnych osiągów. W testach z poprzednich lat otrzymała ocenę zadowalającą.

Konstrukcja modelu Fulda Kristall Control Hp została specjalnie wzmocniona z myślą o zniżeniu poziomu ścieralności. Dzięki temu ogumienie jest twardsze, mocniejsze i mardziej wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki użyciu specjalnej mieszanki gum opony zachowują swoje właściwości nawet w niskich temperaturach, co pozwala na bezpieczniejszą i pewniejszą jazdę i maksymalne zadowolenie z otrzymywanych osiągów.

Kierunkowa rzeźba bieżnika najlepszym wyborem dla opon zimowych

Opony posiadają kierunkową (symetryczną) rzeźbę bieżnika. Jest to najlepszy wybór dla opon zimowych. Dzięki swojej budowie opona lepiej radzi sobie na zaśnieżonej drodze. System rowków zapewnia lepszą przyczepność w każdych warunkach, a sieć lameli (nacięć) sprawnie odprowadza wodę, śnieg i błoto pośniegowe spod kół.

Opony posiadają symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Oznacza on, że opony zostały przetestowane pod względem przyczepności na śniegu i odpowiadają wymogom Unii Europejskiej.

Opony mają opinię lekkich ze względu na sposób wykonania i użyte materiały oraz udało się obniżyć opory toczenia. W związku z tym są bardziej ciche i ekonomiczne.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

68112
Jeszcze 20 wyników
68112
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry