Wybrane filtry

Runflat Opony Falken

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa

Opony Falken Run Flat - charakterystyka

Run Flat to technologia, która pozwala jechać na oponie nawet po jej przebiciu. Tego typu opony przy odpowiedniej eksploatacji dają możliwość przejechać jeszcze co najmniej 80 km na uszkodzonej oponie. Warunkiem koniecznym jest nie przekraczanie prędkości 80 km/h. Większość firm, zajmujących się produkcją opon specjalizuje się również w wyrobie opon typu rtf.

Technologia Opon Falken Run Flat

Technologia Run Flat bazuje na wzmocnieniu konstrukcji opony. Najpopularniejszym sposobem jest wzmocnienie ścian bocznych. Projektanci często decydują się na dodatkową wkładkę usztywniającą, która bierze na siebie cały ciężar auta, nawet przy zerowym współczynniku ciśnienia. Utrata ciśnienia nie wpływa na kształt opony, nawet po jej przebiciu.

Dla jakich samochodów?

Montowanie opon typu rtf powinno odbywać się tylko w samochodach, przystosowanych do tego rodzaju systemu. Istnieje możliwość montażu opon w samochodach ze zwykłymi felgami, jednak należy pamiętać, że warunkiem koniecznym jest posiadanie działającego wskaźnika ciśnienia opon, który zaalarmuje o niebezpieczeństwie.

Porównaj do 4 produktów:

51
Jeszcze 20 wyników
51
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry