Wybrane filtry

Opony Dayton

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka

Pokaż wszystko

Oznakowanie UE


do

Sprzedawca

Wyniki testów

do

Opony Dayton – najnowocześniejsze technologie

Producent Dayton, opony którego opracowane są z zastosowaniem najnowocześniejszych technicznych i technologicznych rozwiązań, wchodzi w skład grupy Bridgestone Corporation. Opony samochodowe stanowią prawie 80% w ofercie Bridgestone i przeznaczone są praktycznie do wszystkich rodzajów transportu, wśród których:

  • samochody osobowe
  • samochody ciężarowe
  • autokary
  • technika rolnicza
  • motocykle i skutery
  • samoloty
  • samochody sportowe i wyścigowe

Marka Dayton została założona w 1916 roku w Stanach Zjednoczonych. Już od pierwszych dni działalności producent samochodowy skupił uwagę na produkcji opon wysokiej jakości z zastosowaniem najbardziej zaawansowanej technologii. Wszystkie opony samochodowe marki Dayton spełniają międzynarodowe normy i standardy.

Dayton – opony godne zaufania

Opony Dayton przeznaczone są do samochodów osobowych i zapewniają dobrą przyczepność do nawierzchni w warunkach zimowych. Dayton, opony które są opracowane z zastosowaniem najbardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych Bridgestone, produkuje ogumienia we własnych zakładach. Jakość opon Dayton kontroluje się elektronicznie. Przeważnie, opony Dayton dedykowane są kierowcom, którzy poszukują ogumienia budżetowego. Specjalna opracowana rzeźba opony poprawia precyzje prowadzenia samochodu. Dzięki zastosowaniu optymizowanego składu gumy został wydłużony okres eksploatacji ogumienia oraz przebieg.

Grupa Dayton koncernu Bridgestone specjalizuje się w produkcji zimowych opon, a dobrym przykładem jest opona Winterforce. Specjalna rzeźba bieżnika, opracowana za pomocą komputera, zapewnia większą pewność na zimowej, oblodzonej i mokrej drodze. Opony Winterfoce gwarantują cichą i komfortową jazdę, niezależnie od warunków pogodowych.

Co więcej, producent Dayton zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo jazdy. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa producent opracował specjalną technologię, pozwalająca skrócić drogę hamowania, przy czym zachować wysoki poziom kontroli nad samochodem.

Opony letnie Dayton zapewniają komfort, płynność jazdy w warunkach dowolnej nawierzchni i prędkości. Jeżeli zdecydujesz się kupić opony Dayton, zapewne zauważysz jak zachowanie samochodu na drodze staje się bardziej przewidywalne. Warto podkreślić, że letnie opony Dayton charakteryzują się dłuższym okresem eksploatacji.

Opony Dayton spełniają wymagania RMA (Rubber Manufacturers Association) oraz RAC (Rubber Association of Canada). Opony są produkowane w zakładach w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Europie. Ogumienie Dayton posiada dobrą opinię wśród kierowców, którzy jeżdżą samochodami różnych klas.

Jeżeli należysz do grupy kierowców, którzy poszukują opon samochodowych charakteryzujących się jakością w rozsądnej cenie, to opony zimowe i letnie Dayton spełnią twoje oczekiwania.

Porównaj do 4 produktów:

150
Jeszcze 20 wyników
150
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry