Wybrane filtry

Opony Dayton Touring 2

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Letnie opony Dayton Touring 2 – charakterystyka

Dayton Touring 2 to letnie opony, przeznaczone do samochodów osobowych. Należą do klasy ekonomicznej, co oznacza, że jest to ogumienie z najniższej półki cenowej. Będzie to doskonały wybór dla kierowców, którzy na zakup opon planują wydzielić niewielki budżet. Jednocześnie cenią sobie optymalne osiągi i jakość w stosunku do niskiej ceny. Opony są dostępne w kilku różnych rozmiarach, dlatego przed zakupem należy dokładnie przejrzeć dane techniczne pojazdu i wybrać odpowiedni rozmiar.

Lato zbliża się dużymi krokami. Śnieg topnieje a temperatura z każdym dniem staje się wyższa. Kiedy dochodzi do 7, 8 stopni, czas pomyśleć o zmianie opon z zimowych na letnie. Wielu kierowców robi to na ostatnia chwilę, nie zwracając uwagę na jakość, cenę opon, nie porównując różnych artykułów, nie próbując nawet zrozumieć, jakie opony będą najlepsze dla ich samochodu. Twoje stare opony nie nadają się już do użytku? A może nie jesteś z nich do końca zadowolony? W takim wypadku właśnie nadszedł najlepszy moment na zastanowienie się nad zakupem nowych opon.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze opon?

Opony zostały przetestowane pod kątem różnych czynników, ważnych przy wyborze letniego ogumienia. Unikalna budowa rzeźby bieżnika wpływa pozytywnie na osiągi danego modelu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej sieci lameli (nacięć na powierzchni całej opony), Dayton Touring 2 dobrze odprowadzają zanieczyszczenia oraz wodę spod czoła opony. W związku z tym radzą sobie dobrze w wilgotnych warunkach i skutecznie chronią przed zjawiskiem aquaplaningu. Dzięki innowacyjnej budowie, zastosowanej przy produkcji modelu Dayton Touring 2, udało się osiągnąć niższy współczynnik toczenia, dzięki czemu można zaoszczędzić paliwo, a opona jest cicha zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz kabiny.Opony posiadają dobrą trakcję ze względu na swoją szerokość. Wpływa to pozytywnie na przyczepność i poprawia sterowność.

Opony na każde warunki pogodowe

Do produkcji opon użyto specjalnej mieszanki gumowej. Dobrze reaguje ona na zmianę temperatury i pozostaje elastyczna bez względu na warunki pogodowe. Dzięki niej opona jest wytrzymała i odporna na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Ze względu na swoją trwałość i budowę bieżnika, opona ściera się wolno i równomiernie, co pozwala cieszyć się dobrymi osiągami ogumienia przez cały okres eksploatacji . Nie trzeba się również martwić o potrzebie wymiany opon co każdy sezon. Na początku każdy powinien zdecydować, jakiej kategorii opony chce kupić. Klasa ekonomiczna charakteryzuje się niską ceną, co często jest najważniejszym kryterium wyboru. Jednak należy pamiętać, że opony tej klasy posiadają niskie osiągi. Są to opony, między innymi, następujących firm: Barum, Dębica, Sava czy Dayton. Następnie mamy klasę średnią. Jak sama nazwa wskazuje, osiągi, jak i cena są uśrednione. Ostatnia klasa, premium, charakteryzuje się najwyższą ceną, ale również najlepszą jakością.

Opony Dayton Touring 2 są polecane na różne warunki pogodę. Według opini użytkowników, cechują się dobrą przyczepnością do nawierzchni. Te opony mają stosunkowo duży rozmiar, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko wpadnięcia w poślizg. Dobrze sprawują się na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Wybierając opony Dayton Touring 2 nie trzeba będzie martwić się o ich głośność, ponieważ mają opinię cichych. Według komentarzy kierowców, zaczynają być słyszalne dopiero przy prędkości 140km/h. Te opony odnoszą się do kategorii średniej, więc jest to trafny wybór dla tych, którzy potrzebują względnie dobrej jakości za wzglednie dobrą cenę.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

68429
Jeszcze 20 wyników
68429
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry