Wybrane filtry

Opony Dayton DW510

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony zimowe Falken Eurowinter Hs01 – charakterystyka

Są to opony zimowe, przeznaczone do samochodów osobowych. Warto zwrócić uwagę na Falken Eurowinter Hs01, gdyż są uniwersalne to opony klasy średniej. Oznacza to, że otrzymujemy produkt w stosunkowo niewysokiej cenie w połączeniu z dobrą jakością i bezpieczeństwem. Opony sa dostępne w różnych rozmiarach.

Opony zostały wykonane według nowoczesnej technologii, pozwalającej cieszyć się dobrymi osiągami. Posiadają kierunkową budowe bieżnika. Pozwala to na bezpieczną jazdę po zaśnieżonej nawierzchni i stabilne pokonywanie wszelkich manewrów, takich jak nagłe hamowanie, przyspieszanie czy wchodzenie w ostry zakręt. Posiadają sieć rówków o niestandardowych kształtach, które pomagają lepiej odprowadzać wilgoć i błoto pośniegowe. Również głębokie kanały obwodowe, w które zostały wyposażone opony Falken Eurowinter Hs01 pomagają usuwać zanieczyszczenie spod kół, dzięki czemu ryzyko uszkodzenia czy poślizgu może być znacznie zmniejszone. Dodatkowo opony zostały wyposażone w gęsto rozmieszczone lamele, czyli nacięcia na bieżniku. Dzięki nim jazda autem po zaśnieżonych drogach jest bezpieczniejsza i pewniejsza. Innowacyjna budowa bieżnika wpływa również na skrócenie drogi hamowania, co jest bardzo ważnym czynnikiem, zwłaszcza w trudnych warunkach zimowych przy niskiej temperaturze i oblodzonej jezdni.

Przyczepność w trudnych warunkach zimowych

Opony zostały stworzone w taki sposób, żeby kierowca mógł uzyskać lepszą przyczepność na mokrej i zaśnieżonej nawierzchni. Jest to następca poprzednich modeli Falken Eurowinter, w stosunku do których osiągi zostały podwyższone w następujący sposób: o 5% zwiększono jakość prowadzenia na śniegu oraz o 10% zminimalizowano niebezpieczeństwo pojawienia się zjawiska aquaplaningu. Bloki opony zostały zaprojektowane tak, żeby zużywać się równomiernie. Czynnik zużycia udało się obniżyć aż o 15%. W związku z tym, podwyższone zostały możliwości i żywotność opony, a kierowca może cieszyć się osiągami przez cały okres użytkowania.

W modelu Falken Eurowinter Hs01 położono duży nacisk na bezpieczeństwo przy jeździe w trudnych warunkach atmosferycznych. Opony posiadają europejski symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake), który oznacza, że zostały one przetestowane na jazdę po śniegu. Falken to japońska marka, która zyskała popularność na całym świecie. Produkuje opony dla wielu rodzajów pojazdów.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

68429
Jeszcze 20 wyników
68429
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry