Wybrane filtry

Opony Cooper Weather-master SA2 +

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony zimowe Dunlop Sp Winter Sport 4d – charakterystyka

Dunlop Sp Winter Sport 4d to zimowe opony, przeznaczone do samochodów osobowych o sportowym charakterze. Należą do klasy premium, co oznacza, że charakteryzują się najlepszymi osiagami i najwyższą jakością wykonania, jak również wysoką ceną. Będą dobrym wyborem dla wymagających i zdecydowanych kierowców, lubiących szybką jazdę.

Opona jest lekka, w związku z czym posiada niskie opory toczenia. W związku z tym ściera się wolniej oraz zminimalizowana została emisja CO2. Opony posiadają symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Oznacza on, że opony zostały przetestowane pod względem przyczepności na śniegu i odpowiadają wymogom Unii Europejskiej. W testach z kilku ostatnich lat otrzymał najlepsze oceny.

Nowoczesna budowa bieżnika pozwala na zwiększenie osiągów

Posiada kierunkową rzeźbę bieżnika, co jest najlepszym wyborem przy produkcji opon zimowych. W części centralnej wyposażone zostały w rowki obwodowe, które mają za zadanie skutecznie odprowadzanie wody, śniegu oraz błota pośniegowego. Oprócz tego system nacięć oraz chwytne klocki w części zewnętrznej odpowiadają za wysoki poziom przyczepności na zaśnieżonej i oblodzonej drodze. Za przyczepność odpowiada również użyta specjalna mieszanka gumowa, która również ma wpływ na krótką droge hamowania. Jednocześnie dzięki innowacyjnej budowie bieżnika udało się zwiększyć stopień panowania nad samochodem. W danym modelu zastosowano spłaszczony model bieżnika, co zwiększyło współczynnik styku opon z nawierzchnią.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

68111
Jeszcze 20 wyników
68111
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry