Wybrane filtry

Opony Continental X-King

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony rowerowe Continental X King – charakterystyka

Continental X King to bezdętkowa opona rowerowa, przeznaczona do rowerów typu MTB oraz szosowo miejskich. Dany model został stworzony z myślą głównie o wyścigach XC. Najważniejszymi jej cechami jest unikalna budowa, która ma zapewnić szybkość oraz wysoki wskaźnik przyczepności. Opona sprawdzi się dobrze zarówno dla profesjonalistów, biorących udział w wyścigach, jak i również dla jazdy bardziej amatorskiej bez udziału w zawodach.

Opony zostały zaprojektowane jako bardzo lekkie. Ich waga mieści się w granicach 500g. Dzięki temu oraz innowacyjnej budowie, możliwe jest na nich rozwinięcie większej prędkości. Jest to dobra informacja, zwłaszcza dla użytkowników, poszukujących opon na wyścigi. Oprócz tego ma niskie opory toczenia, co również przyczynia się do zwiększenia prędkości.

Możliwości opon na różnych rodzajach nawierzchni

Są dosyć wąskie, co dobrze wpływa na jazdę po utwardzonym terenie, ale nieco ciężej jeździ się po kamienistej nawierzchni. Rzeźba opon w Continental X King została oparta o zastosowanie małych klocków. Ze względu na ich gęste położenie na bieżniku uzyskujemy lepszą przyczepność. Sprawdzą się zwłaszcza na suchej i utwardzonej nawierzchni. Dadzą sobie radę również w lekkim terenie. Utrzymują dobrą przyczepność nawet na stromych zjazdach. Nieco gorzej poradzą sobie w deszczu i na ostrych zakrętach, ponieważ mogą częściowo tracić przyczepność.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

68429
Jeszcze 20 wyników
68429
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry