Wybrane filtry

Runflat Opony Continental

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Opony Continental Run Flat – charakterystyka

Continental to jedna z wiodących firm, zajmujących się produkcją opon. Wyroby tej marki cechują się wysoką jakością oraz wysokimi osiągami. Po opony Continental sięgają zdecydowani kierowcy, oczekujący najlepszych rezultatów.

Unikalna budowa opon Run Flat

Jak wiele innych koncernów również Continental zdecydował się na produkcję opon typu Run Flat. Jest to rozwiązanie, pozwalające jechać na oponie nawet po jej przebiciu. Przy prędkości 80 km/h można na uszkodzonej oponie pokonać nawet 80 km bez szkody dla samochodu. Ta technologia została stworzona po to, aby zaoszczędzić czas oraz nerwy kierowców, którzy, z zasady, nie posiadają możliwości lub czasu na samodzielną wymianę opony na środku trasy lub w drodze do pracy. Przede wszystkim jednak technologia Run Flat zapewnia najwyższy stopień bezpieczeństwa. Po przebiciu i utracie ciśnienia opona nie „wybucha”, jak w standardowych modelach, w związku z czym zapobiega utracie kontroli nad pojazdem przez kierowcę. Nie łapie także „kapcia”. Dzięki specjalnej budowie, wzmocnionej konstrukcji i wkładce usztywniającej opony zachowują swój kształt i pozwalają dojechać do celu.

Continental Run Flat SSR

Specjaliśmy marki Continental opracowali specjalną technologię SRR dla opon typu Run Flat. Technologia ta jest przeznaczone, przede wszystkim, do opon o niewielkim rozmiarze. Są stworzone na bazie wzmocnionych ścian samonośnych. Dzięki swoim właściwościom niepotrzebne jest wożenie koła zapasowego. W związku z tym redukujemy obciążenie.

Opony same w sobie są względnie lekkie w stosunku do opon Run Flat innych firm. Ta cecha pozwala na zmniejszenie oporów toczenia. W związku z tym zredukowany został hałas zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz kabiny oraz wydłużona została żywotność opon.

Dany model cechuje się niskim zużyciem paliwa. Opony posiadają specjalne oznaczenie Run Flat Continental. Oznacza to, że można je montować tylko do samochodów, przystosowanych do tego systemu. Montowanie opon do samochodów o standardowych parametrach jest niedozwolone. Za to Run Flat Continental są kompatybilne ze standardowymi felgami. Istotnym czynnikiem jest działający wskaźnik ciśnienia powietrza.

Porównaj do 4 produktów:

182
Jeszcze 20 wyników
182
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry