Wybrane filtry

Opony Continental Race King

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony rowerowe Continental Race King – charakterystyka

Continental Race King to drutowe opony, przeznaczone dla rowerów typu MTB. Są to doskonałe opony, które sprawdzią się na każdej nawierzchni, bez względu na to, czyjest to twarda leśna droga, czy kamienista ścieżka. Opony cechują się wysokim stopniem wytrzymałości. Dobrą przyczepnośc gwarantuje spejalnie zaprojektowana zagęszczona siatka klocków w centralnej części bieżnika. Sam bieżnik jest płytki i ma agresywny wygląd. Dzięki temu opona jest mocna i odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Opony Continental zostały stworzone na bazie kilku innowacyjnych technologii. Opona jest dostępna w kilku modelach. Model Sport to najprostsza wersja, dedykowana głównie dla początkujących użytkowników. Następnie Performance, sprawdzą się świetnie przy jeździe wyczynowej, są bardzo trwałe i stabilne. Dla amatorów szybkiej jazdy stworzono Race Sport, najlżejszy ze wszystkich. UST to model, zaprojektowany z myślą o systemach bezdętkowych UST. Oraz ostatni z modeli Continental Race King to ProTection, wersja dodatkowo wzmocniona z użyciem technologii BlackChili.

Opony rowerowe – dodatkowe wzmocnienie

Protection Revo Tubeless Ready to specjalny system wzmocnienia opon. Dzięki użyciu dodatkowej warstwy ochronnej w miejscach najbardziej narażonych na uszkodzenia opony są znacnie trwalsze i odporniejsze w każdych warunkach pogodowych. Dla wielbicieli bardziej sportowej jazdy. Continental przy produkcji Race King używa dwóch rodzajów materiału. Pierwszy Pure Grip to krzemionkowa mieszanka, wykorzystywana do produkcji ogumienia dla wyczynowych rowerów górskich. Jak wskazuje sama nazwa, charakteryzuje się ona, w pierwszej kolejności, znakomitą przyczepnością. Opony stworzono na bazie konstrukcji RaceSport, która jest lekka i odporna na przebicia.

Najnowocześniejsą technologią, stosowaną przy tworzeniu opon Continental Race King jest BlackChili Compound. To nowoczesna mieszanka gum na bazie polimerów, sadzy i wypełniaczy. Dzięki niej udało się zmniejszyć opór toczenia o 26%, a przyczepność zwiększyć o 30%. W stosunku do opon, stworzonych z mieszanek krzemionkowych. Dzięki tej technologii osiągnięto większy przebieg i zdecydowanie zmniejszono zużycie, co oznacza, że opony mogą posłużyć dłużej. Opony zostały zaprojektowane z użyciem szerokiego profilu, dzięki czemu są bardzo stabilne a jazda na nich komfortowa.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

68386
Jeszcze 20 wyników
68386
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry