Wybrane filtry

Runflat Opony Bridgestone

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa

Opony Bridgestone typu Run Flat

Firma Bridgestone to prekursor technologii Run Flat, stosowanej przy produkcji opon. Wieloletnie doświadczenie w produkcji pozwala firmie produkować pod swoją marką sprawdzone modele najwyższej jakości. Koncern produkuje opony RTF dla każdego rodzaju pojazdów, osobowych, sportowych, limuzyn oraz tych z większa mocą silnika.

Opony tej marki dają pełne poczucie bezpieczeństwa i zapewniają nieprzerwaną jazdę nawet po przebiciu opony. Moment uszkodzenia jest praktycznie niezauważalny. Jest to możliwe dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, użytym przy produkcji opon Bridgestone. Firma produkuje opony sezonowe i całoroczne w różnych rozmiarach. Jest to ogumienie z półki premium, co oznacza, że charakteryzują się one najwyższą jakością wykonania oraz najlepszymi możliwymi osiągami.

Najnowsze technologie Bridgestone

Marka Bridgestone produkuje opony RTF, dzięki którym nie trzeba stać na drodze, wymieniając przebitą oponę na zapasową. Dzięki użytym rozwiązaniom możemy na przebitej oponie przejechać jeszcze około 80 km.

Opony Bridgestone są produkowane w oparciu o wzmocnienie ścian bocznych. Dzięki takiemu rozwiązanie po przebiciu opony, po pierwsze, nie wybucha ona, powodując utratę kontroli przez kierowcę. Po drugie, utrzymuje ona swój kształt i formę, co pozwala jechać dalej bez większych szkód dla bezpieczeństwa pasażerów. Jedynym mankamentem może być zwiększone tarcie opon, przez co mocno się one nagrzewają. Twórcy opon Bridgestone Run Flat wymyślili rozwiązanie, polegające na umieszczeniu rowków na ścianie opony. Dzięki temu ciepło, wytwarzane przy nadmiernym tarciu opony, schodzi z opony na felgę. W związku z tym sama opona utrzymuje niższą temperaturę. Na uszkodzonej oponie można przejechać jeszcze 80 km. Jeśli nie przekroczymy tego limitu, oponę Bridgestone można będzie naprawić, zaoszczędzając tym samym na kupnie nowej.

Porównaj do 4 produktów:

319
Jeszcze 20 wyników
319
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry