Wybrane filtry

Opony 205 60 R16

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Wybieramy opony 205/60 R16

Dzisiaj prawie każdy kierowca jest świadomy jaką dużą rolę pełnią opony samochodowe w zakresie bezpiecznej jazdy. Opony samochodowe powinny być dostosowane do pory roku oraz uwzględniać zalecenia producenta samochodowego w zakresie rozmiaru. Innymi słowy latem jeździmy na oponach letnich, a w okresie zimowym na oponach zimowych, nawet w okresie ciepłej zimy.

Przedstawione na stronie opony 205/60 R16 pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i wiarygodnych producentów samochodowych. Uwzględniając komfort naszych klientów, proponujemy opony samochodowe 206 60 r16 w różnych półkach cenowych, w celu dokonania najbardziej optymalnego wyboru i zakupu.

Opony samochodowe 205 60 r16, przedstawione na naszej stronie, posiadają wiele zalet, wśród których można wymienić:

  • długi okres eksploatacji
  • wytrzymałość
  • odporność na życzycie i uszkodzenia mechaniczne

Jeżeli Państwo nie są pewni odpowiedniego rozmiaru opony samochodowej, prosimy o kontakt. Kupując opony 205 60 r16 za pośrednictwem naszej strony, Państwo zyskują wiele korzyści w tym:

  • najbardziej optymalna cena opon 205 60 r16, która nie zrujnuje budżetu domowego
  • mniejsze koszty eksploatacyjne auta i oszczędność na paliwie, która osiąga się dzięki montażu dobrych opon samochodowych 205/60 r16

Zaufaj jakości przedstawionych opon samochodowych w rozmiarze 205/60 R16 i zapewni bezpieczeństwo sobie i innym uczestnikom ruchu drogowego. Bądź kierowcą odpowiedzialnym!

Pamiętaj, przyczyną każdego czwartego wypadku lub stłuczki w ruchu drogowym są niewłaściwie dopasowane lub zużyte opony samochodowe.

Porównaj do 4 produktów:

815
Jeszcze 20 wyników
815
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry