Wybrane filtry

Oleje i lubrykanty Shell

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Sprzedawca

Pojemność opakowania (l)

do

Olej Shell – optymalne rozwiązanie dla kierowcy

Co roku zwiększa się odpowiedzialność kierowców nie tylko w zakresie stanu technicznego swojego środka transportu, ale również w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Jednak, jeżeli kierowca porusza się samochodem niesprawnym, ma to bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo.

Jednym z podstawowych elementów, który wpływa na stan techniczny samochodu, jest olej silnikowy. Dobry oraz jakościowy olej zapewnia efektywną pracę silnika, mniejsze zużycie paliwa oraz skuteczną pracę podzespołów.

Osoby, które mają styczność z branżą samochodową, jeżdżą samochodami lub innymi środkami transportu, bardzo dobrze znają markę Shell. Producent Shell jest jednym z wiodących dostawców olejów silnikowych oraz dostarcza swoje produkty do ponad 100 krajów na świecie. Kierowcy, którzy testowali olej Shell, podkreślają zalety produktu m.in.:

  • zastosowanie przez producenta najbardziej zaawansowanych rozwiązań technicznych oraz technologicznych
  • zapewnienie maksymalnej ochrony silnika
  • zapewnianie maksymalnej ochrony przez zanieczyszczeniem silnika
  • zapewnienie maksymalnej czystości silnika oraz wydajności jazdy
  • spełnienie wielu międzynarodowych norm oraz standardów

Obecnie producent Shell oferuje:

  • oleje silnikowe do samochodów osobowych. Spełniają wszystkie wymagania oraz rekomendacje producentów samochodowych. Mogą być stosowane w dowolnych warunkach pogodowych
  • oleje silnikowe do motocykli, które zapewniają maksymalną ochronę silnika
  • oleje dedykowane silnikom, które pracują pod dużym obciążeniem

Shell olej, któremu zaufało wiele kierowców

Jeżeli zastanawiasz się jaki olej silnikowy kupić, warto poświęcić więcej czasu i rozważyć wielu aspektów, jak stan techniczny silnika, indywidualny styl jazdy, warunki oraz klimat, w których jeździsz.

Jeżeli nie jesteś pewien, jaki olej będzie dobrym rozwiązaniem dla ciebie, warto upewnić się, korzystając z rekomendacji producenta lub z konfiguratora oleju, który jest dostępny na większości stron internetowych producentów olejów lub sklepów internetowych z branży motoryzacyjnej. Warto również zapoznać się z opiniami innych użytkowników, które można znaleźć m.in. na forach lub na blogach. W przypadku oleju Shell użytkownicy uważają, że olej bardzo dobrze chroni silnik, który również pracuje ciszej. Użytkownicy podkreślają, że jazda stała się bardziej płynną (bez szarpania) oraz silnik mniej zużywa oleju.

Jeżeli zdecydowałeś się kupić silnikowy olej Shell – gratulujemy dokonania dobrego wyboru. Pewnie, jak i każdy kierowca, chcesz zaoszczędzić. Jeżeli natrafiłeś na bardzo niską cenę oleju Shell, upewnij się, że jest to produkt oryginalny, a nie zwykła podróbka. Zapoznaj się w jaki sposób producent Shell zabezpiecza swoje produkty i zastanów się, czy zakup oleju Shell ze źródła niesprawdzonego jest inwestycja opłacalną. Nawet, jeżeli zaoszczędzisz 15 czy 20 złotych, zastosowanie oleju silnikowego niskiej lub wątpliwej jakości, może doprowadzić do uszkodzenie silnika lub podzespołów. Z pewnością naprawa silnika będzie kosztować o wiele więcej.

Porównaj do 4 produktów:

10
10
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry