Wybrane filtry

Oleje i lubrykanty Fuchs

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Cena

do

Sprzedawca

Pojemność opakowania (l)

do

Olej Fuchs – prawdopodobnie the best

Każdy kierowca, który dba o bezpieczeństwo własne lub innych pasażerów, zwraca szczególną uwagę na stan technicznych samochodu. Takie podejście nie tylko gwarantuje bezpieczeństwo na drogach, ale również pozwala zaoszczędzić pieniądze. Zastosowanie jakościowych produktów samochodowych chroni poszczególne elementy przez wcześniejszym ich zużyciem, zapewnia efektywną pracę, zmniejsza życie paliwa oraz ogranicza negatywny wpływ na środowisko.

Oleje silnikowe Fuchs, które stanowią wynik naukowych badań oraz opracowań, spełniają wszystkie wymagania europejskie i w zakresie bezpieczeństwa ekologicznego. Olej Fuchs skutecznie chroni silnik, zapewnia skuteczną ochronę przed osadami oraz zmniejsza zużycie paliwa. Producent oferuje bardzo szeroki wybór olejów, dlatego każdy kierowca wybierze odpowiedni produkt dla siebie.

Fuchs olej – zaufanie na rynku

Każdemu silnikowi – tylko odpowiedni olej. Właśnie tak brzmi motto producenta. Na rynku samochodowym Fuchs olej cieszą się bardzo dobrą opinią oraz bardzo dużą popularnością. Olej przeznaczony jest do samochodów z silnikiem benzynowym, diesla, samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, do motocykli, sprzętu ciężkiego, rolniczego oraz do przemysłu spożywczego. Na początku olej silnikowy Fuchs był opracowywany do zastosowania w samochodach marki Mercedes-Benz, Opel i BMW. Dzisiaj jakość oleju silnikowego została doceniona przez wielu kierowców na świecie.

Koncern Fuchs został założony w 1931 roku. Dzisiaj jest jednym z największych producentów olejów, i posiada ponad 120 przedstawicielstw. Zakłady Fuchs wyposażone są w najnowocześniejsze wyposażenie. Ponad 40% niemieckich aut jeździ na oleju Titan, który jest marką koncernu Fuchs.

Kierowcy, którzy wybrali Fuchs olej podkreślają, że produkt posiada wiele zalet, m.in.:

  • zapewnia utrzymanie wszystkich parametrów technicznych przez cały okres użytkowania
  • gwarantuje stabilną pracę środka transportu nawet w najtrudniejszych warunkach
  • kierowcy mają pewność, że skład oleju jest zgodny z podanym na etykiecie

Wybierając olej silnikowy, musisz pamiętać o zakupie tego produktu w sprawdzonym sklepie lub o dokładnym sprawdzeniu sklepu, jeżeli kupujesz po raz pierwszy. Jeżeli trafiłeś na bardzo niską cenę oleju silnikowego, rozważ czy taki zakup jest dobrą inwestycją. Jakościowy olej silnikowy, jak na przykład Fuchs, zapewni ochronę silnika oraz podzespołów. W przypadku oleju złej jakości, będziesz musiał zainwestować o wiele większą kwotę w wymianę lub naprawę silnika.

Zaufaj marce Fuchs, olej którego na pewno ciebie nie zawiedzie i ciesz się bezpieczną jazdą.

Porównaj do 4 produktów:

20
20
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry