4,7 z 5 gwiazd
*Średnia ocena wg opinii
zobacz artykuł
Opony
Adres sklepu:

Delticom AG
Brühlstr. 11
3169 Hanower
Niemcy

Prezes Rady Nadzorczej: Alexander Gebler
Dyrektor zarządzający: Dr. Harald Blania, Alexander Eichler, Philip von Grolman, Thomas Loock, Dr. Andreas Prüfer
Siedziba spółki: Hanower
Rejestracja handlowa: Hannover HRB 58026
Numer Identyfikacji Podatkowej (NIP): PL 5262814812

E-Mail: opony-outlet@delti.com

Telefon: 0048223970982
Fax: 0048 618-800-899

Akceptowane metody płatności:
Zakupy przez: UPS

Informacje o opony-outlet.pl

Opony-outlet.pl to serwis, zajmujący się dystrybucją opon samochodowych oraz motocyklowych z siedzibą w Niemczech, w Hanowerze. Firma posiada również filie w Polsce i innych krajach europejskich. Serwis prowadzi sprzedaż opon osobowych, ciężarowych oraz dostawczych. W ofercie sklepu można znaleźć opony letnie, zimowe oraz całoroczne. Dodatkowo firma specjalizuje się w sprzedaży opon przemysłowych,  w tym do maszyn rolniczych, budowlanych, w tym koparek, diagonalnych opon do przyczep, opon pneumatycznych oraz małych opon do kosiarek.  

Oprócz tego sklep online opony outlet sprzedaje także felgi stalowe i alufelgi oraz inne części samochodowe, takie jak olej silnikowy, łańcuchy i hamulce. Oprócz opon samochodowych w sklepie można również zaopatrzyć się w opony motocyklowe, dla modeli sportowych, wyścigowych, a także opony typu enduro, chopper oraz dla skuterów i motorowerów oraz quadów. 

Szybkie i bezpieczne zakupy 

Zakupy na opony-outle.pl są proste i szybkie. Początkowo należy w specjalnym okienku wybrać rozmiar, następnie firmę oraz model, a na końcu wypełnić formularz zamówienia. Serwis oferuje kilka rodzajów dostawy. Istnieje możliwość dostawy bezpośrednio do domu, pod wskazany przez klienta adres, a także odbiór w punkcie partnerskim firmy najbliższym do miejsca zamieszczania. Płatność w serwisie jest łatwa i bezpieczna. Mamy do wyboru opłatę przelewem bankowym, kartą kredytową lub opłatę a miejscu przy otrzymaniu towaru.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących cen, dostawy lub oferowanego produktu, prosimy o kontakt ze sprzedawcą pod następującym adresem e-mail:  E-Mail: opony-outlet@delti.com

  • <<
  • <
  • >
  • >>
Powrót do góry