Wybrane filtry

Opony Barum Bravuris 5HM

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony letnie Barum Bravuris 5HM

Barum Bravuris 5hm to model, stworzony z myślą o długich przebiegach. Producenci i inżynierowie podczas projektowania tego modelu chcieli skupić się jak najbardziej na żywotności ogumienia. Zostały zaprojektowane głównie z myślą o długich trasach, ale sprawdzają się także świetnie w przypadku codziennej jazdy po mieście. Rozmiary Barum Bravuris 5hm są dostępne w wielu konfiguracjach, w tym w większości popularnych, więc każdy może znaleźć idealny model dla swojego auta. Doświadczenie Barum pomogło stworzył idealne ogumienie na każde warunki, a dodatkowo niezwykle wytrzymałe i żywotne. Stosunek ceny do jakości to największa zaleta czeskiej marki Barum.

Dany model wyprodukowany został na bazie mieszanki gumowe High Mileage, opartej głównie na polimerach. Opony są odporne na zniekształcenia i ścieranie i nie pozostają w swojej formie bez względu na temperaturę. Jednocześnie są sztywne i pozwalają na precyzyjne prowadzenie pojazdu.

Budowa opon Barum Bravuris 5HM

Dany model wyposażony został w 3 żebra, znajdujące się w centralnej części opony. Rowki obwodowe odpowiedzialne są za odprowadzanie wody oraz zanieczyszczeń spod czoła opony. Odpowiednie odprowadzanie wody pomaga zapobiec pojawieniu się zjawiska aquaplaningu, które może okazać się niebezpieczne dla kierowcy, jak i innych uczestników ruchu. Odpowiednia głębokość, kąt nachylenia oraz ilość rowków to klucz do bezpiecznej i komfortowej jazdy na każdej nawierzchni. Odpowiednie rozłożenie rowków oraz lameli, a także nacisku na całą powierzchnię opony pozwoliło znacznie skrócić drogę hamowania na mokrej jezdni. Zamknięta konstrukcja bloków bocznych wpływa znacząco na sterowność. Dzięki niej jazda jest prosta i wygodna, a kierowca utrzymuje wysoki poziom kontroli nad samochodem nawet przy większych prędkościach. Jak na stosunkowo niedrogi model z półki ekonomicznej takie właściwości są bardzo satysfakcjonujące.

System nacięć, czyli lameli, pomaga z kolei utrzymać jednakowy nacisk na całą powierzchnię opony. Dzięki temu można uzyskać mniejsze opory toczenia, które to z kolei wpływają na mniejszy hałas w kabinie dzięki cichszej pracy samych opon. Niskie opory toczenia oznaczają również wolniejsze ścieranie się ogumienia, co wydłuża ich żywotność. Dzięki temu możesz cieszyć się ich osiągami przez wiele sezonów. Jeśli porównać ten model z jego poprzednikiem, Barum Bravuris 3hm, w hm5 uzyskano o 15% dłuższą żywotność. Niski opór toczenia to także mniejsze wydzielanie dwutlenku węgla do atmosfery, co sprawia, że opony można uznać za ekologiczne.

Kup Barum Bravuris 5HM

Barum to czeska firma oponiarska, wchodząca w skład wielkiego koncernu Continental. To właśnie specjaliści tej marki dbają o to, aby do produkcji opon Barum użyte zostały wysokiej jakości materiały oraz nowoczesne technologie. Barum to opony klasy ekonomicznej. Cena Barum Bravuris 5hm jest niska, co przyciąga wielu klientów. To idealna opcja dla tych, którzy nie przeznaczyli na zakup opon letnich wielkiego budżetu. Połączenie dobrej jakości oraz niskiej ceny pozwala każdemu zaopatrzyć się w bezpieczną i dobrze skonstruowaną oponę dla swojego pojazdu. Opony świetnie sprawdzą się w polskich warunkach jezdnych zarówno w gorące letnie dni, jak i w te nieco zimniejsze, deszczowe.

Porównaj do 4 produktów:

185
Jeszcze 20 wyników
185
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry