0 z 5 gwiazd
*Średnia ocena wg opinii
zobacz artykuł
Opony
Adres sklepu:

Delticom AG
Brühlstr. 11
30169 Hanower
Niemcy

Przewodniczący Rady Nadzorczej: Rainer Binder
Zarząd: Susann Dörsel-Müller, Philip von Grolman, Andreas Prüfer
Siedziba spółki: Hanower
Rejestracja handlowa: Hannover HRB 58026
Numer Identyfikacji Podatkowej (NIP): PL 5262814812

E-Mail: hamulcekup@delti.com

Telefon: 0048223970982
Fax: 0048 618-800-899

Akceptowane metody płatności:

Informacje o mobilemech.pl

Sklep internetowy Mobilemech 

Serwis Mobilemech oferuje szeroki wybór opon samochodowych, dostawczych, ciężarowych oraz wyścigowych. W swoim asortymencie posiada wersje letnie, zimowe oraz całoroczne. Oprócz opon można zaopatrzyć się również w felgi i inne części samochodowe. Seriws specjalizuje sie również w dystrybucji opon i części motocyklowych. 

Online sklep mobilemech oferuje niskie ceny oraz szybką dostawę. Istnieje możliwość dostawy towarów do domu, pod inny, podany adres oraz do jednego z partnerskich warsztatów montażu. Płatności można dokonać przelewem, za pomocą karty kredytowej, przez serwis soroftbanking. Istnieje również możliwość opłaty przy odbiorze.   

Zakup na stronie jest niesamowicie prosty. Na początku należy określić odpowiedni rozmiar opony, wybrać konkretny model i wypełnić formularz zamówienia. Serwis oferuje również montaż opon na życzenie klienta. Na stronie okresami pojawiają się atrakcyjne zniżki. Cena, podana na stronie (jeśli nie ma dodatkowej informacji), jest ceną, zawierającą VAT oraz koszty wysyłki na terenie Polski. 

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących cen, dostawy lub oferowanego produktu, prosimy o kontakt ze sprzedawcą pod następującym adresem e-mail:  E-Mail: hamulcekup@delti.com

  • <<
  • <
  • >
  • >>
Powrót do góry