4,8 z 5 gwiazd
*Średnia ocena wg opinii
zobacz artykuł
Opony
Adres sklepu:

Delticom AG
Brühlstr. 11
3169 Hanower
Niemcy

Prezes Rady Nadzorczej: Alexander Gebler
Dyrektor zarządzający: Dr. Harald Blania, Alexander Eichler, Philip von Grolman, Thomas Loock, Dr. Andreas Prüfer
Siedziba spółki: Hanower
Rejestracja handlowa: Hannover HRB 58026
Numer Identyfikacji Podatkowej (NIP): PL 5262814812

E-Mail: giga-opony@delti.com

Telefon: 0048223970982
Fax: 0048 618-800-899

Akceptowane metody płatności:
Zakupy przez: UPS

Informacje o giga-opony.pl

Sklep internetowy Giga-opony.pl prowadzi sprzedaż opon samochodowych, rolniczych oraz motocyklowych, a także innych części motoryzacyjnych. Firma ma swoją siedzibę w Niemczech, w Hanowerze, ale zajmuje się dystrybucją opon również w innych krajach europejskich.  

W ofercie sklepu można znaleźć, przede wszystkim, opony samochodowe, ciężarowe, dostawcze. Oferta obejmuje opony letnie, zimowe oraz całoroczne. Oprócz tego na stronie można zaopatrzyć się w opony przemysłowe, takie jak wielozadaniowe opony do maszyn budowlanych i leśnych, do robót ziemnych, na przykład, do koparek, małe opony do kosiarek, a nawet diagonalne opony do przyczep. Oprócz tego sklep online giga opony proponuje zakup opon do motocykli, w tym opony crossowe, enduro, do chopperów, opony sportowe oraz wyścigowe, do motorowerów, skuterów oraz quadów. 

Oprócz opon poprzez serwis można zakupić również wszelkiego rodzaju części samochodowe, w tym hamulce, olej silnikowy czy łańcuchy zimowe, a także felgi aluminiowe i stalowe. 

Zakupy w sklepie internetowym giga opony sa szybkie i proste. Firma zapewnia bezpieczną płatność. Aby dokonać zakupu trzeba najpierw w odpowiednim okienku na stronie wybrać rozmiar opony, następnie jej model i firmę, a na końcu wypełnić formularz zamówienia.  

Serwis proponuje kilka rodzajów płatności. Istnieje możliwość opłaty kartą kredytową lub debetową, zwykłym przelewem bankowym, przez PayPal, a także płatność gotówką przy odbiorze. Również firma oferuje kilka sposobów dostawy towarów. Opony można zamówić bezpośrednio do domu, pod wskazany przez klienta adres lub odebrać w punkcie partnerskim firmy, znajdującym się najbliżej miejsca zamieszkania. 

Każdemu klientowi przysługuje 30 dniowe prawo do zwrotu towaru.  Przypadku reklamacji oraz jakichkolwiek innych pytań można zadzwonić pod infolinię. Konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania w godzinach 10:00 – 16:00. W każdej sprawie można zwrócić się drogą mailową pod wskazany adres. Serwis opony giga prowadzi współpracę z ponad 300 firmami partnerskimi, co gwarantuje szeroki wybór asortymentu. Wybór odpowiedniej opony dla samochodu lub motocyklu to ważny element, zapewniający bezpieczeństwo i komfort jazdy. 

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących cen, dostawy lub oferowanego produktu, prosimy o kontakt ze sprzedawcą pod następującym adresem e-mail:  E-Mail: giga-opony@delti.com

  • <<
  • <
  • >
  • >>
Powrót do góry