0 z 5 gwiazd
*Średnia ocena wg opinii
zobacz artykuł
Opony
Adres sklepu:

Delticom AG
Brühlstr. 11
30169 Hannover
Niemcy

Przewodniczący Rady Nadzorczej: Rainer Binder
Zarząd: Susann Dörsel-Müller, Philip von Grolman, Andreas Prüfer
Siedziba spółki: Hanower
Rejestracja handlowa: Hannover HRB 58026
Numer Identyfikacji Podatkowej (NIP): PL 5262814812

E-Mail: opony-outlet@delti.com

Telefon: 0048223970982
Fax: 0048 618-800-899

Akceptowane metody płatności:

Informacje o 12opony.pl

Online sklep 12opony.pl specjalizuje się w sprzedaży opon samochodowych, motocyklowych, przemysłowych. Siedziba firmy znajduje się w Hanowerze, w Niemczech. Na tej stronie można również zaopatrzyć się w felgi oraz koła, a także zakupić części samochodowe. Sklep oferuje opony letnie, zimowe oraz całoroczne różnych rodzajów, w tym typu run flat, wyścigowe, bieżnikowe, jak również opony do samochodów dostawczych czy terenowych. W asortymencie opon przemysłowych mamy, między innymi, ogumienie dla przyczep oraz maszyn budowlanych, przeznaczonych, na przykład, do robót ziemnych. Dostępnie są również wszelkiego rodzaju opony motocyklowe, w tym sportowe, uliczne, lub dla maszyn typu enduro czy przeznaczonych na wyścigi.  

Cena, przedstawiona na stronie zawiera koszty przesyłki na terenie polski. Firma gwarantuje szybką dostawę oraz zapewnia możliwość prawa zwrotu przez 30 dni. Strona internetowa prowadzi współpracę z 320 innymi sklepami. Zakup opon na stronie www.12opony.pl jest bardzo prosty. W razie jakichkolwiek pytań wystarczy wejść w zakładkę 12 opony kontakt. 

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących cen, dostawy lub oferowanego produktu, prosimy o kontakt ze sprzedawcą pod następującym adresem e-mail:  E-Mail: opony-outlet@delti.com

  • <<
  • <
  • >
  • >>
Powrót do góry