Wybrane filtry

Opony zimowe samochodowe Continental

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Opony zimowe Continental – ogumienie lidera

Koncern Continental jest jednym z pierwszych producentów opon zimowych. Jeszcze w roku 1905 Continental opracował rewolucyjną technologię dzięki której mógł zacząć produkcję prototypu zimowego ogumienia, które zdobyło serca kierowców praktyczne od razu. Dzisiaj koncern Continental jest jednym z liderów na rynku i wytycza nowe kierunki rozwoju w branży samochodowej.

Niemiecki producent Continental AG jest jedną z największych firm samochodowych, zakłady którego znajdują się w wielu europejskich państwach. Opony zimowe Continental cieszą się bardzo dużą popularnością nie tylko na rynku krajowym. Kierowcy docenili komfort i bezpieczeństwo jazdy, wysokie techniczne charakterystyki ogumienia oraz wyjątkowo korzystną relacje jakość – cena. Praktycznie co czwarty samochód w Europie jeździ na oponach letnich lub zimowych Continental.

Zimowe ogumienie Continental – podstawowa charakterystyka

Opony zimowe Continental charakteryzują się udoskonaloną mieszanką gumową. Dzięki takiemu rozwiązaniu opony doskonale zachowują swoje charakterystyki w warunkach niskich temperatur zimowych. Opony zimowe Continental posiadają cały szereg zalet, wśród których warto podkreślić:

  ?
 • zimowe opony Continental charakteryzują się maksymalną przyczepnością na powierzchni zaśnieżonej i oblodzonej
 • ?
 • specjalny wzór znaczne usprawnia kontrolę nad zachowanie samochodu
 • ?
 • opony znacznie skracają drogę hamowania
 • ?
 • ogumienie zapewnia bardzo komfortową i cichą jazdę
 • ?
 • zimowe opony charakteryzują się długim okresem eksploatacji i odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz
 • ?
 • zimowe ogumienie Continental charakteryzują się bardzo wysoką jakością mieszanki gumowej

Producent Continental zadbał również o finanse swoich klientów, oferując opony zimowe w szerokim przedziale cenowym, co pozwala kierowcom dostosować model opony zimowej do możliwości budżetu domowego. Według wyników różnych testów zimowych opon samochodowych, właśnie ogumienie zimowej Continental charakteryzuje się idealną relacją ceny, wysokiej jakości opony i bezpieczeństwa jazdy. Porównując do opon konkurencyjnych marek, zimowe ogumienie Continental udowodniło trwałość wykonania oraz zachowanie wszystkich eksploatacyjnych charakterystyk w ciągu kilku sezonów, nawet w warunkach intensywnej jazdy.

Jeżeli chcesz kupić opony zimowe oraz zależy tobie na jakościowych oponach w rozsądnej cenie, zaufaj ogumieniu zimowemu Continental, które znakomicie zapewnia bezpieczeństwo jazdy.

Porównaj do 4 produktów:

971
Jeszcze 20 wyników
971
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry