Wybrane filtry

Opony zimowe samochodowe 215 55 R17

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony zimowe 215 55 R17 – czy warto?

Ostatnio pogoda lubi zaskakiwać nietypową temperaturą. W przypadku opadów śniegu w kwietniu lub maju, radość dzieci nie zawsze jest podzielana przez kierowców samochodów, którzy już wymienili ogumienie zimowe na letnie. W takich sytuacjach kierowcy często zastanawiają się czy warto w ogóle zamieniać opony letnie na opony zimowe.

Opony zimowe 215 55 R17 produkuje się ze specjalnie opracowanej mieszanki gumowej. Opony letnie, które produkuje się z innej mieszanki gumowej, nie zapewniają wystarczającego poziomu bezpieczeństwa nawet w warunkach cieplej zimy. Ponadto wzór bieżnika opony zimowej 215 55 R17 posiada specjalnie opracowany wzór, który odprowadza wodę oraz błoto pośniegowe i skutecznie zapobiega powstaniu zjawiska aquaplaning w warunkach zimowych.

Opony zimowe 215 55 R17 – jakie są idealnie?

Każdy kierowca chciałby mieć idealnie rozwiązanie w idealnej cenie. Aby znaleźć takie rozwiązanie, należy poświęcić czasu na zapoznanie się z tematem, a niekiedy przetestować różnie opony zimowe 215 55 R17. Najlepiej możemy zrozumieć czy wybrane ogumienie spełnia nasze oczekiwania, kierując samochodem z wybranym modelem opon zimowych. Nie każdy kierowca ma jednak taką możliwość . Warto zapoznać się z opiniami innych kierowców, którzy testowali opony zimowe 215 55 R17 od różnych producentów lub omówić wady i zalety wybranych modeli z fachowcem w sklepie samochodowym.

Porównaj do 4 produktów:

163
Jeszcze 20 wyników
163
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry