Wybrane filtry

Opony zimowe samochodowe Kormoran

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony zimowe Kormoran – demokratyczna cena

Obecnie marka Kormoran należy do koncernu samochodowego Michelin, a letnie oraz zimowe opony samochodowe Kormoran produkuje się w zakładach, które znajdują się w państwach zachodniej i wschodniej Europy. Opony zimowe Kormoran produkuje się z zastosowaniem najbardziej zaawansowanej technologii, opracowanej przez koncern Michelin. Warto podkreślić, że zimowe ogumienie Kormoran są to opony klasy budżetowej, a jakość produkcji sprawdza się zgodnie z rygorystycznymi wymogami producenta Michelin. Opony zimowe Kormoran nie posiadają niektórych cech eksploatacyjnych, jak opony zimowe Michelin, ponieważ w trakcie produkcji nie stosuje się wszystkich rozwiązań technicznych i technologicznych Michelin. Natomiast zimowe ogumienie Kormoran produkuje się z zastosowaniem najbardziej sprawdzonych klasycznych rozwiązań.

Michelin proponuje zimowe opony Kormoran w dostępnej cenie również dla tego, że produkcja odbywa się w zakładach, które znajdują się w państwach Europy Wschodniej. Wszystkie zakłady producenta posiadają certyfikaty ISO 9001- 2000.

Zimowe opony Kormoran – co należy wiedzieć

Jeżeli zastanawiasz się jakie opony zimowe kupić, zaufaj ogumieniu zimowego Kormoran, ponieważ:

    ?
  • proces produkcji opon jest w pełni automatyzowany
  • ?
  • w zakładach odbywa się ścisła kontrola wszystkich materiałów użytych do produkcji opon, co gwarantuje wysoką jakość produktu finalnego
  • ?
  • opony zimowe przeznaczone są do samochodów osobowych i komercyjnych, mogą być montowane w większości modeli
  • ?
  • producent gwarantuje bardzo dobre możliwości eksploatacyjne

Warto również pamiętać o tym, że jakościowe ogumienie samochodowe zamontowane zgodnie z zaleceniem producenta samochodowego, odpowiedniego rozmiaru oraz odpowiednio do poru roku zapewniają nie tylko komfort jazdy, ale przede wszystkim gwarantują bezpieczeństwo kierowcy oraz innych uczestników ruchu drogowego. Obecnie na rynku samochodowym jest bardzo duży wybór zimowych opon samochodowych w bardzo korzystniej cenie, dlatego oszczędzanie na ogumienie samochodowym jest rozwiązaniem nieracjonalnym.

Jeżeli zastanawiasz się jakie zimowe opony kupić, a cena odpowiedniego modelu przekracza obecne możliwości finansowe, warto taki zakup zaplanować wcześniej. Warto również sprawdzić oferty opon zimowych w sklepach internetowych, planowane akcji lub wyprzedaże posezonowe. Bądź kierowcą odpowiedzialnym!

Porównaj do 4 produktów:

69
Jeszcze 20 wyników
69
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry