Wybrane filtry

Opony zimowe samochodowe Pirelli

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Opony zimowe Pirelli – przekonaj się sam, że warto

Włochy są pięknym słonecznym krajem, gdzie większość turystów z przyjemnością spędza urlopy. Ale kto jak nie Włosi wiedzą jak stworzyć prawie doskonale opony samochodowe, które zdobędą najwyższe szczyty i pozostawią konkurencje daleko w tyle. I właśnie opony zimowe Pirelli są mistrzami na drodze dowolnej trudności w warunkach zimowych. Mówiąc o oponach zimowych tego włoskiego producenta, może się wydawać, że konstruktorzy Pirelli mieszkają w zimnym klimacie przez całe życie i dlatego doskonale wiedzą, jaka powinna być prawie doskonała opona zimowa.

Opony zimowe Pirelli idealnie zachowują charakterystyki techniczne w temperaturze -40°C do +7°C i w tym zakresie nie ma im równych.

Pirelli opony zimowe posiada cały szereg zalet wśród których warto wspomnieć o m.in.:

  • włoski producent Pirelli oferują wiele modeli opon zimowych w wielu rozmiarach do samochodów osobowych, rodzinnych, komercyjnych oraz sportowych
  • producent zapewnia, że jego opony zimowe zachowuje wszystkie charakterystyki nawet przez 5 sezonów
  • w procesie produkcji włoski producent Pirelli stosowane są składniki najwyższej jakości oraz własne opracowania
  • kierowcy, nie zależnie od tego jakim samochodem jeżdżą, mogą kupić niezawodne opony zimowe Pirelli w dostępnej cenie
  • Jeżeli jesteś w procesie wyboru zimowego ogumienie dla swojego samochodu, wybierz Pirelli opony zimowe. Co zyskasz? Komfort oraz bezpieczeństwo jazdy w trudnych warunkach zimowych, przewidywalne i pewne zachowanie samochodu również na zakrętach, komfort oraz bezpieczeństwo. Wybierz jakościowe opony zimowe Pirelli, które stały się ulubionym rozwiązaniem wielu kierowców na całym świecie.

Jeżeli szukasz zimowych opon Pirelli w najbardziej korzystnej cenie, skorzystaj z porównywarki opon, która przygotuje oferty z najbardziej atrakcyjną ceną.

Porównaj do 4 produktów:

549
Jeszcze 20 wyników
549
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry