Wybrane filtry

Opony letnie samochodowe Michelin

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa

Opony letnie Michelin

Zgodnie ze statystyką opony letnie Michelin są jednymi z najbardziej popularnych opon letnich na świecie. Kierowcy samochodów cenią idealną jakość opony Michelin, wysoki poziom bezpieczeństwa, komfortu jazdy i wyciszenia, regularne wprowadzenie nowych rozwiązań technologicznych, na przykład - uniwersalne opony letnie Michelin Energy Saver, dzięki którym zmniejszają się koszty eksploatacji auta (mniejsza emisja paliw, mniejsze zużycie paliwa, etc). Wiele testów i porównań, przeprowadzonych przez różne redakcje na całym świecie, dowiodło, że opony letnie Michelin są jednym z najlepszych ogumień na świecie.

Opony Michelin letnie – na co zwrócić uwagę?

Przy wyborze opon letnich jednym z najważniejszych parametrów jest rozmiar opony. Zanim zamówimy lub kupimy opony letnie 16 lub opony letnie 15 Michelin, należy zapoznać się z rekomendacją producenta, którą znajdziemy w dokumentacji technicznej auta.

Jeżeli wybraliśmy opony letnie Michelin, a ceny przekraczają nasze możliwości finansowe, warto zrobić rozeznanie i taki zakup zaplanować poza sezonem. Na przykład, w sklepach internetowych opony Michelin 205 55 r. 16 letnie można kupić nawet z 40% rabatem w okresie zimowym. Warto więc zasięgnąć porady na forach, w samochodowych sklepach stacjonarnych oraz internetowych i dowiedzieć się czy w przypadku ceny opon letnich Michelin można liczyć na rabaty lub posezonowe obniżki.

Praktycznie wszyscy kierowcy, którzy mieli styczność z ogumieniem francuskiego producenta, zgodnie twierdzą, że opony Michelin letnie są bardzo ciche i posiadają perfekcyjne wyciszenie, zapewniają dobrą przyczepność zarówno w warunkach jak suchej, jak i mokrej powierzchni, odpowiednią drogę hamowania, wysoki komfort jazdy i odpowiednią relację jakość - cena.

Krótko podsumowując, Michelin opony letnie - to marka sama w sobie.

Porównaj do 4 produktów:

1290
Jeszcze 20 wyników
1290
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry