Wybrane filtry

Opony letnie samochodowe Michelin

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Wyniki testów

do

Opony letnie Michelin

Zgodnie ze statystyką opony letnie Michelin są jednymi z najbardziej popularnych opon letnich na świecie. Kierowcy samochodów cenią idealną jakość opony Michelin, wysoki poziom bezpieczeństwa, komfortu jazdy i wyciszenia, regularne wprowadzenie nowych rozwiązań technologicznych, na przykład - uniwersalne opony letnie Michelin Energy Saver, dzięki którym zmniejszają się koszty eksploatacji auta (mniejsza emisja paliw, mniejsze zużycie paliwa, etc). Wiele testów i porównań, przeprowadzonych przez różne redakcje na całym świecie, dowiodło, że opony letnie Michelin są jednym z najlepszych ogumień na świecie.

Opony Michelin letnie – na co zwrócić uwagę?

Przy wyborze opon letnich jednym z najważniejszych parametrów jest rozmiar opony. Zanim zamówimy lub kupimy opony letnie 16 lub opony letnie 15 Michelin, należy zapoznać się z rekomendacją producenta, którą znajdziemy w dokumentacji technicznej auta.

Jeżeli wybraliśmy opony letnie Michelin, a ceny przekraczają nasze możliwości finansowe, warto zrobić rozeznanie i taki zakup zaplanować poza sezonem. Na przykład, w sklepach internetowych opony Michelin 205 55 r. 16 letnie można kupić nawet z 40% rabatem w okresie zimowym. Warto więc zasięgnąć porady na forach, w samochodowych sklepach stacjonarnych oraz internetowych i dowiedzieć się czy w przypadku ceny opon letnich Michelin można liczyć na rabaty lub posezonowe obniżki.

Praktycznie wszyscy kierowcy, którzy mieli styczność z ogumieniem francuskiego producenta, zgodnie twierdzą, że opony Michelin letnie są bardzo ciche i posiadają perfekcyjne wyciszenie, zapewniają dobrą przyczepność zarówno w warunkach jak suchej, jak i mokrej powierzchni, odpowiednią drogę hamowania, wysoki komfort jazdy i odpowiednią relację jakość - cena.

Krótko podsumowując, Michelin opony letnie - to marka sama w sobie.

Porównaj do 4 produktów:

1182
Jeszcze 20 wyników
1182
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry