Wybrane filtry

Opony letnie samochodowe Continental

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Opony letnie Continenta

Producent opon samochodowych firma Continental AG jest jednym z czterech najbardziej znanych producentów ogumienia dla samochodów na świecie. Opony letnie Continental są jednym z najbardziej popularnych opon wśród kierowców samochodów i cieszą się bardzo dobrą opinią. Żeby się upewnić, wystarczy wpisać hasło "opony letnie Continental opinie" w dowolnej wyszukiwarce, zapoznać się z np. wpisami na forach samochodowych i przekonać się, jak wielu kierowców docenia wysoką jakość i inne parametry techniczne opon letnich niemieckiego producenta.

Niemiecki producent Continental AG włożył maksymalny wysiłek w opracowanie oraz produkcję opon letnich i zaproponował najbardziej nowoczesne rozwiązania technologiczne. Dlatego opony letnie Continental są idealnym rozwiązaniem dla jazdy zarówno w warunkach miejskich, jak i w warunkach bezdroża.

Opony letnie Continental

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup opon letnich Continental – gratulacje. Jest to bardzo mądra decyzja i profesjonalny wybór. Wiele kierowców i ekspertów uważa , że ogumienie letnie Continental jest jednym z najlepszych na rynku samochodowym.

Niemiecki producent zaczął swoją działalność w 1871 roku. W roku 1955 samochód Mercedes Bens na oponach Continental wygrał prestiżowy wyścig, a niemiecki producent uzyskał światową sławę. Dzisiaj każdy czwarty samochód w Europe jeździ na oponach Continental, co potwierdza wysoką jakość ogumienia samochodowego i bardzo dobrą relacją jakość – cena.

Opony letnie Continental stanowią produkt, który został opracowany przez światowego lidera samochodowego. Co więcej wiele rodzajów opon letnich Continental można zaliczyć do segmentu Premium. Dzisiaj letnie opony samochodowe Continental zajmują wiodące pozycje na rynkach światowych, ponieważ:

 • producent samochodowy Continental jest jednym z pięciu największych producentów na świecie
 • producent gwarantuje wysoką jakość opon samochodowych (o wyjątkowej jakości opon Continental można powiedzieć wiele)
 • producent opracował bogatą gamę opon letnich. Continental znacząco przekracza standardową ofertę opon letnich, dostępnych na rynku samochodowym, i proponuje wysokojakościowe ogumienie letnie do samochodów miejskich, terenowych, komercyjnych, sportowych, przemysłowych oraz innych

Kupujesz więcej niż tylko opony letnie Continental

Po zakupie opon letnich marki Continental i pierwszej wyprawie, kierowca od razu zauważa pozytywną różnicę w sposobie prowadzenia auta. Ten fakt potwierdzają tysiące i miliony kierowców w różnych państwach, którzy przekonali się w tym, że opony letnie Continental są wyjątkowej jakości.

Niemiecki producent Continental produkuje opony letnie do samochodów osobowych oraz ciężarowych. Warto podkreślić zalety ogumienia letniego niemieckiego producenta, m.in.:

 • bardzo dobra przyczepność do powierzchni
 • >komfort oraz bezpieczeństwo jazdy
 • bardzo długi okres eksploatacji z zachowaniem technicznych charakterystyk ogumienia

Jeżeli zastanawiasz się jakie opony letnie kupić, koniecznie sprawdź ofertę niemieckiego producenta Continental. Wysoka jakość ogumienia, bardzo dobra relacja ceny opony do jakości oraz pozytywne doświadczenia milionów kierowców na całym świece stanowią wyjątkowo dobrą wizytówkę niemieckiego koncernu Continental.

Opony letnie Continental – zalety

Wiele kierowców podkreśla następujące zalety opon letnich :

 • bardzo dobra przyczepność opon do suchej powierzchni, zarówno miejskiej, jak i poza miastem
 • opony letnie Continental zapewniają krótką drogę hamowania
 • ogumienie letnie marki Continental również zapewnia wysokie bezpieczeństwo jazdy w warunkach powierzchni mokrej
 • opony letnie charakteryzują się długim okresem eksploatacji
 • opony Continental zarówno letnie, jak i zimowe można nabyć w atrakcyjnych cenach. Produktowa gama opon letnich Continental jest bardzo szeroka. Niezależnie od wielkości budżetu, każdy kierowca znajdzie optymalny produkt dla siebie. Mogą to być opony letnie Continental ContiPremiumContact 5, ContiPremiumContact 2 lub ContiEcoContact 5

Podsumowując, opony letnie Continental, opinie o których można znaleźć praktycznie na każdym forum, cieszą się dobrą renomą. Wielu kierowcom podoba się długi okres eksploatacji i potwierdzają wysoką jakość opon.

Jeżeli potrzebujesz dobrych opon letnich do jazdy po mieście lub w warunkach bezdroża, jeżeli cenisz komfort i bezpieczeństwo jazdy, to opony letnie Continental są jednym z najbardziej optymalnych rozwiązań.

Porównaj do 4 produktów:

1572
Jeszcze 20 wyników
1572
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry