Wybrane filtry

Opony letnie samochodowe 225 45 R17

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony letnie 255/ 45 R17 – co należy wiedzieć

Obecnie każdy kierowca doskonale wie, że jazda na oponach niedostosowanych do warunków pogodowych jest zachowaniem irracjonalnym, ponieważ nie zapewnia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Z nadejściem wiosny warto sprawdzić stan opon letnich. Dzisiaj opony letnie 225 45 17 znajdziesz w ofercie prawie wszystkich producentów samochodowych, m.in.:

  • Dunlop;
  • Continental;
  • Pirelli;
  • Michelin;
  • Goodride;
  • Bridgestone oraz inni.

Opony 225 45 r17 letnie – jak należy dobierać?

Jeżeli zastanawiasz się jakie opony letnie 17 225x45 kupić, należy sprawdzić dokumentację techniczną pojazdu oraz upewnić się w tym, że jest to właściwy rozmiar. Jazda na oponach niewłaściwego rozmiaru może spowodować uszkodzenia części oraz podzespołów. Również znacznie pogarsza się kierowalność na drodze, a w przypadku samochodu zakupionego u dealera, gwarancja traci ważność w przypadku takiej jazdy.

Jeżeli w dokumentacji techniczne producent samochodowy wskazuje rozmiar 17 225 x 45, to należy kupić właśnie opony letnie 17 225 x 45.

Opcjonalne można sprawdzić rozmiar opon letnich, korzystając z wyszukiwarki opon, którą znajdziemy na stronach dedykowanych ogumieniu. Wprowadzając dane dotyczące pojazdu, system przygotuje ofertę ogumienia letniego, które spełnia indywidualne kryteria.

Opony 225 45 17 letnie – drogie czy tanie?

Odpowiedź nie jest taka prosta. Opony letnie 17 225 45 od znanych producentów samochodowych klasy Premium charakteryzują się bardzo dobrymi osiągami, wyprodukowane są z zastosowaniem najbardziej zaawansowanych rozwiązań technicznych oraz technologicznych, dedykowane są kierowcom wymagającym. Jednak cena takich opon letnich może zrujnować niejeden budżet. W takich sytuacjach warto zaplanować zakup opon letnich 225 45 r17 wcześniej i skorzystać z obniżek lub wyprzedaży posezonowej.

Dzisiaj konkurencja na rynku opon samochodowych jest bardzo duża, co również wpływa na obniżkę cen. Jeżeli poświęcisz więcej czasu oraz zapozna się z testami opon letnich 225 45 r17 i opiniami innych użytkowników, znajdziesz oferty opon letnich w doskonalej relacji jakość – cena. Kupując takie opony letnie 225 45 17, zapewnisz komfortową, bezpieczną oraz oszczędną jazdę, a dodatkowo zaoszczędzisz pieniędzy.

Opony letnie 225 45 17 bardzo tanie – czy należy unikać takiego rozwiązania? Należy pamiętać, że na rynku pojawią się nowi graczy, którzy chcą przyciągnąć nowych klientów, również kusząc bardzo niską ceną. Warto sprawdzić opinie innych kierowców oraz zapoznać się z opiniami ekspertów. Jednak w przypadku bardzo niskiej ceny ogumienia letniego od znanego producenta warto się zastanowić czy nie jest to zwykła podróbka. W przypadku bardzo tanich opon letnich 17 225 x 45 warto również skalkulować czy taka inwestycja jest opłacalna. Jeżeli jeździsz autem miejskim w granicach aglomeracji, nie bardzo zależy tobie na komforcie jazdy – możliwe, że takie opony letnie spełnią indywidualne oczekiwania. Jednak jeżeli pokonujesz większe odległości, chcesz mieć pewność, że opony 225 45 17 letnie zostały wyprodukowane z materiałów najwyższej jakości, w takiej sytuacji raczej należy unikać kupowania taniego ogumienia letniego 225 45 r17.

Porównaj do 4 produktów:

454
Jeszcze 20 wyników
454
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry