Wybrane filtry

Opony letnie samochodowe Kormoran

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa

Opony letnie Kormoran

Opony letnie polskiego producenta Kormoran sprawdziły się na drogach nawet najgorszej jakości. Ogumienie cieszy się dużą popularnością ze względu na wysoką jakość i rozsądną cenę.

Kormoran produkuje opony letnie i zimowe do autobusów, samochodów ciężarowych i techniki specjalnej. W 2005 roku Kormoran wszedł w skład koncernu Michelin oraz uzyskał dostęp do technicznych i technologicznych innowacji koncernu. Staranny dobór surowców oraz specjalnie opracowany skład gumy zapewniają wysoką jakość opon, którą można porównać z jakością ogumienia Michelin. Cena opon letnich Kormoran jest bardzo atrakcyjna, ponieważ ogumienie produkuje się w zakładach, znajdujących się w Europie Wschodniej.

Opony letnie Kormoran – zalety

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem opon letnich do swojego samochodu, po prostu wybierz opony letnie Kormoran, które sprawdziły się jako ogumienie godne zaufania i wysokiej jakości. Ogumienie letnie Kormoran posiada cały szereg zalet, m.in.:

  • bardzo dobre właściwości amortyzacyjne. Nie tylko zima, ale i lato może być okresem ekstremalnym, nawet ze względu na drogi złej jakości. Dziury sprawią przykrzą niespodziankę nie jednemu kierowcy.
  • uniwersalność ogumienia. Opony są odporne na zmiany temperatury. Dlatego na letnich oponach Kormoran można również jeździć na początku jesieni.

Charakterystyczny skład gumy, który zapewnia bardzo długi okres eksploatacji. Nowoczesne oraz zaawansowane technologii kształtowania bieżnika zapewniają bardzo dobrą przyczepność do nawierzchni.

Porównaj do 4 produktów:

135
Jeszcze 20 wyników
135
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry