Wybrane filtry

Opony letnie samochodowe Fulda

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa

Opony letnie Fulda

Zarówno opony letnie Fulda, jak i zimowe zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. Charakteryzują się długim okresem eksploatacji i tym samym okazując minimalny wpływ na środowisko.

Opony Fulda letnie cieszą się rosnącą popularnością szczególne wśród kierowców, którzy cenią niemiecką jakość. Opony letnie Fulda to opony, które nie kosztują dużo i mają porównywalne charakterystyki z oponami letnimi innych konkurencyjnych producentów.

Jakość opon letnich Fulda podlega rygorystycznej kontroli, a sam producent stale monitoruje stopień zadowolenia klientów i potrzeby kierowców, opracowuje nowe technologie i doskonali charakterystyki opon letnich.

Obecnie Fulda produkuje opony samochodowe, uwzględniając wszystkie warunki pogodowe i każdy zakres temperatur. Na rynkach światowych co roku sprzedaje się ponad 10 mln samochodowych opon Fulda, co świadczy o dużym zaufaniu kierowców do producenta oraz jakości produkowanych opon letnich i zimowych.

Inżynierowie koncernu Fulda stale pracują nad udoskonaleniem opon letnich Fulda, zapewniając co raz lepszą przyczepność opon do powierzchni oraz maksymalną krótką drogę hamowania. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu rysunku bieżnika opony Fulda letnie zapewniają bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów oraz komfort jazdy.

Ponadto producent Fulda stosuje zasadę 3/15/50, która oznacza, że wszystkie opony, również letnie, kontrolowane są według min 3 kryteriów efektywności. Opony letnie Fulda muszą spełnić min 15 wymogów niezależnej oceny. Opony letnie Fulda poddają się min 50 testów i są testowanie m.in. pw zakresie hamowania na mokrej oraz suchej powierzchni, okresu eksploatacji, poziomu hałasu wewnątrz i na zewnątrz, przyczepności i inne.

Wiele kierowców samochodów osobowych i dostawczych podkreślają, że opony letnie Fulda charakteryzują się cichą pracą, długim okresem eksploatacji oraz bardzo dobrą relacją jakość - cena.

Porównaj do 4 produktów:

189
Jeszcze 20 wyników
189
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry