Wybrane filtry

Opony letnie samochodowe Barum

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa

Opony letnie Barum – w trosce o budżet kierowcy

Kupując opony letnie Barum, zyskujesz podwójnie – dobre opony letnie i oszczędność w budżecie. Zakład produkcyjny Barum wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt, a sam czeski producent dostarcza ogumienie letnie do wielu krajów przez wiele lat. Opony letnie Barum pozwolą nie tylko cieszyć się z jazdy samochodowej, ale również maksymalnie obniżyć koszty eksploatacyjne.

Opony letnie Barum – właściwości

Producent Barum produkuje opony letnie do różnych typów aut, w tym do samochodów terenowych. Wiele kierowców, którzy jeżdżą na letnim ogumieniu Barum przekonało się w tym, że:

  • cena opony letniej Barum jest niższa niż ogumienie innych europejskich producentów i jest jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku
  • jazda na letnich oponach Barum wpływa na mniejsze zużycie paliwa
  • samochodowe opony letnie czeskiego producenta Barum są bardzo trwałe i odporne na szybkie zużycie
  • zapewniają stabilność i bardzo dobrą przyczepność na mokrej nawierzchni
  • bardzo szybko reagują na każdy ruch kierownicy

Czeski koncern Barum, produkując ogumienie letnie, stosuje specjalną technologię, która uwzględnia najważniejsze aspekty jazdy samochodowej w różnych warunkach oraz minimalizuje ryzyko wystąpienia zjawiska aquaplaning.

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, jakie opony letnie kupić – zaufaj producentowi Barum. Ogumienie letnie zyskało zaufanie wielu europejskich kierowców ze względu na unikalną kombinacje przystępnej ceny, bardzo dobrej jakości oraz długiego okresu eksploatacji.

Porównaj do 4 produktów:

210
Jeszcze 20 wyników
210
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry