Wybrane filtry

Opony Barum Bravuris 2

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opona Barum Bravuris 2 - gwarancja najwyższej jakości

Barum to czeska firma, która rozpoczęła swoją działalność już w roku 1932, kiedy to w poszukiwaniu nowych pomysłów na inwestycje zajęła się produkcją ogumienia. Ich fabryka w okolicy miejscowości Otrokovice jest jedną z największych w Europie. Obecnie należy do potentata wśród producentów opon - koncernu Continental. Barum Bravuris 2 to opona letnia, którą charakteryzuje najlepsza cena i nadzwyczajna jakość wykonania. Odpowiednie opony letnie są definitywnie kluczowym elementem, który zapewni nam bezpieczeństwo i komfort jazdy. Ten model został jednym z najczęściej kupowanych i cenionych przez kierowców, a również zyskuje cały czas uznanie wśród ekspertów motoryzacji, którzy mieli okazję go testować. W oponie zastosowano nowoczesny asymetryczny bieżnik, dzięki któremu osiągi i bezpieczeństwo podczas deszczowych dni zostały zbliżone do tych, osiąganych podczas użytkowania w dni pogodne. Wieloletnie doświadczenie tego producenta ogumienia sprawia, że oferowany przez niego produkt został dostosowany to potrzeb szerokiego grona klientów, a jego cena została dopasowana do ich kieszeni.

Opona Barum Bravuris 2 została wykonana z nowoczesnej mieszanki zawierającej krzemionkę, co czyni ją niezwykle odporną na wszelkie uszkodzenia, a także ścieranie. Budowa rowków sprawia, iż ciężar auta równomiernie rozkłada się na oponie, a co za tym idzie wszystkie cztery zużywają się równomiernie. Producent zadbał także o stabilność jazdy, a jego produkt zachowuje się znakomicie podczas szybkiej czy gwałtownej jazdy, także podczas pokonywania ostrych zakrętów. Innowacyjne rozwiązania podczas projektowania bieżnika pozwoliły na ograniczenie oporów toczenia, a tym samym zmniejszyło spalanie i zużywanie się opony. Droga hamowania została skrócona, a duże bloki bieżnika do spółki z rowkami pod odpowiednim kątem dbają o właściwe odprowadzanie wody podczas silnych opadów deszczu. Wybierając ten produkt możesz być pewnym, że otrzymasz wysoką jakość wykonania, zwiększony poziom bezpieczeństwa, podwyższony komfort jazdy, a w twoim portfelu zostanie kilkadziesiąt lub kilkaset zł. To właśnie dzięki tym właściwością produkt ten stał się jednym z najczęściej wybieranych przez kierowców.

Barum Bravuris 2 - klasa, której nie trzeba przedstawiać

Dzięki serwisowi Tanie-opony.pl upewnisz się, który rozmiar opony będzie najlepiej pasował do twojego auta, a także porównasz z innymi produktami, aby przekonać się czy jej nadzwyczajne właściwości spełniają twoje oczekiwania i odróżniają ją znacząco od konkurencji. Nie zastanawiaj się dłużej i wybierz klasę za rozsądną cenę.

Porównaj do 4 produktów:

3
3
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry