Wybrane filtry

Opony zimowe samochodowe Toyo SNOWPROX S 954

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE


do

Sprzedawca

Opony zimowe Yokohama Bluearth Winter V905 – charakterystyka

Yokohama Bluearth Winter V905, jak sama nazwa wskazuje, to opony zimowe, przeznaczone do samochodów osobowych. Należą do klasy premium, co oznacza, że jest to produkt z najwyższej półki cenowej, charakteryzujący się najlepszymi możliwymi osiagami.

Opony posiadają symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Oznacza on, że opony zostały przetestowane pod względem przyczepności na śniegu i odpowiadają wymogom Unii Europejskiej. Model doskonale radzi sobie na mokrej i zaśnieżonej nawierzchni. Wpływa na to również węższy profil opony, która dzięki temu pewniej zachowuje się przy kontakcie ze śniegiem.

Innowacyjna budowa bieżnika dla zimowych warunków pogodowych

Model Yokohama Bluearth Winter V905 posiada kierunkowy (symetryczny) bieżnik z rowkami w kształcie litery „V”. Szerokie rowki efektywnie odprowadzają wodę, śnieg, oraz błoto pośniegowe, co chroni przed zjawiskiem aquaplaningu. Dla zwiększenia sztywności danego modelu zastosowano dwa typy lameli. System podłóżnych i poprzeczych lameli zapewnia lepszą przyczepność w trudnych warunkach drogowych. Rowki zostały zaprojektowane pod różnymi kątami, aby zwiększyć bezpieczeństwo jazdy na zaśnieżonej jezdni.

Opony zaprojektowano na bazie gum i krzemionki, co sprawia, że przystosowują sie one do panującej temperatury, zachowują swoje właściwości. Oprócz tego opony posiadają niski opór toczenia, co pozytywnie wpływa na zmniejszenie ilości spalanego paliwa. Producent w danym modelu, chcąc zwiększyć powierzchnię styku opony z nawierzchnią użyć olejku pomarańczowego. 

Porównaj do 4 produktów:

64
Jeszcze 20 wyników
64
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry