Wybrane filtry

Opony letnie samochodowe Vredestein

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa

Opony zimowe Continental Wintercontact Ts 850 – charakterystyka

Continental Wintercontact Ts 850 to zimowe opony, przeznaczone do samochodów osobowych o mniejszym rozmiarze. Są to opony klasy premium, czyli charakteryzujące się wysoką ceną i jednocześnie najwyższą jakością wykonania i najlepszymi osiągami. Opony otrzymały najwyższe oceny w testach z poprzednich kilku lat.

Opony posiadają symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Oznacza on, że opony zostały przetestowane pod względem przyczepności na śniegu i odpowiadają wymogom Unii Europejskiej.

Krótsza droga hamowania i lepsza przyczepność

Opony zostały wyposażone w kierunkową rzeźbę bieżnika. Taka budowa sprawia, że opony dobrze zachowują się nawet w trudnych warunkach pogodowych na różnych rodzajach nawierzchni. W danym modelu postawiono nacisk na dobrą przyczepność na śniegu i efektywne odprowadzanie śniegu oraz błota pośniegowego spod kół. Jest to możliwe za sprawą braku rowków, przez co opona przylega do podłoża większą powierzchnią.

Jazda na Continental Wintercontact Ts 850 jest bezpieczna, ponieważ sieć lameli odpowiada za dobrą przyczepność na zaśnieżonej jezdni. Jednocześnie skrócona została droga hamowania, co pozwala na pewniejsze wykonywanie manewrów, takich jak nagłe hamowanie, zmiana pasa czy ostre zakręty.

Dla wzmocnienia konstrukcji użyto twardszego wypełniacza i dodatkowo wzmocnionej stopki. Opona należy do ekonomicznych, ponieważ, dzięki zmniejszonym oporom toczenia, pozwala na zużycie mniejszej ilości paliwa.

Porównaj do 4 produktów:

177
Jeszcze 20 wyników
177
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry