Wybrane filtry

Opony zimowe samochodowe Viking

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony zimowe Viking – lider wśród liderów

Od ponad 40 lat firma Viking zajmuje się produkcją jakościowego ogumienia samochodowego. Kierowcy w wielu państwach doceniają zimowe opony Viking, które charakteryzują się wyjątkową jakością oraz specjalnie opracowaną konstrukcją. Dzisiaj koncern Viking jest jednym z liderów wśród producentów ogumienia, a opony zimowe Viking spełniają wszystkie standardy i wymogi EU.

Opony zimowe Viking plasują się pomiędzy ogumieniem skandynawskiego oraz europejskiego typu. Oznacza to, że opony zimowe Viking świetnie sprawują się na dowolnych zimowych nawierzchniach, również zaśnieżonych oraz oblodzonych.

Kierowcy, którzy wybierają opony zimowe Viking, mogą mieć pewność, że:

  • ogumienie zapewni stabilne zachowanie samochodu na dowolnej nawierzchni zimowej
  • Viking opony zimowe zapewnią cichą oraz komfortową jazdę
  • opony zimowe marki Viking dobrze odprowadzają wodę
  • specjalnie opracowana mieszanka gumowa nienagannie zachowuje swoje charakterystyki w warunkach niskich temperatur
  • wszystkie modele zimowe Viking zapewniają idealną przyczepność na zimowej nawierzchni
  • każdy kierowca dobierze odpowiedni model dla siebie, ponieważ producent oferuje szeroki wybór modeli (Stop, Snowtech, Vanguard oraz inne), które przeznaczone są do samochodów osobowych, ciężarowych oraz komercyjnych

Jeżeli poszukujesz sprawdzonego i jakościowego rozwiązania na okres zimowy, wybierz opony zimowe Viking, niezależnie od tego jakim samochodem jeździsz. Pamiętaj, kiedy temperatura na zewnątrz wynosi +7OC, opony letnie należy zamienić na ogumienie zimowe, które musi być w bardzo dobrym stanie technicznym. Ostatnio zima lubi zaskakiwać kierowców nietypową dodatnią temperaturą. Jednak jazda na oponach letnich w miesiącach zimowych nawet na krótkie odległości jest zachowaniem nieodpowiedzialnym i nieracjonalnym.

Jeżeli cena opon zimowych wykracza poza twoje możliwości finansowe, warto rozważyć zakup bardzo dobrych opon wielosezonowych. Kupić opony zimowe w atrakcyjnej cenie można również po zakończeniu okresu zimowego, kiedy wiele sklepów oraz outletów proponują posezonowe obniżki.

Czy warto kupić tanie opony zimowe? Pamiętaj, że dobre ogumienie samochodowe, jak na przykład opony zimowe Viking, zapewnia bezpieczeństwo jazdy. Ponieważ koncern Viking jest jednym z wiodących producentów samochodowych, to jego ogumienie zimowe posiada wiele innych zalet, o których pisaliśmy powyżej. Czasami zaoszczędzenie niewielkiej kwoty nie jest opłacalną inwestycją. Warto poszukać innego, bardziej bezpiecznego rozwiązania, które bardziej spełni twoje oczekiwania, zapewniając jednak bezpieczną i komfortową jazdę.

Bądź kierowcą odpowiedzialnym – zadbaj o bezpieczeństwo wraz z zimowymi oponami Viking.

Porównaj do 4 produktów:

74
Jeszcze 20 wyników
74
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry