Wybrane filtry

Runflat Opony letnie samochodowe

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony letnie Run Flat

System Run Flat zapobiega utracie kontroli nad samochodem po przebiciu opony i pozwala przejechać na niej jeszcze wiele kilometrów. Jest to możliwe dzięki unikalnej technologii, użytej przy tworzeniu opon tego typu. Posiadają one wzmocnione ściany boczne z dodatkową wkładką gumową, która utrzymuje oponę w odpowiedniej formie, dzięki czemu możemy jechać dalej nawet na przebitej oponie.

Opony tego rodzaju nadają się do jazdy latem. Jeśli nie chcesz stać na drodze z przebitą oponą i męczyć się z wymianą koła, kup opony letnie typu Run Flat. Dzięki nim dostaniesz się spokojnie do wybranego punktu, ponieważ na przebitej oponie można przejechać nawet 80 km przy prędkości 80 km/h. Przebicia opony można nawet nie zauważyć, w związku z czym przy użytkowaniu systemu Run Flat konieczne jest posiadanie sprawnego czujnika ciśnienia, który poinformuje nas o uszkodzeniu. Potem możesz spokojnie jechać bez odczuwalnego dyskomfortu, ponieważ usztywniona wkładka utrzyma koło w odpowiedniej pozycji.

Nowoczesne technologie a cena

Specjalnie użyta technologia zapewnia bezpieczeństwo po przebiciu opony. Bez względu na panujące warunki pogodowe nie stracimy kontroli nad samochodem. Spadek ciśnienia nie wpływa na zmianę kształtu opony, dzięki czemu możemy się czuć komfortowo na każdym rodzaju nawierzchni. Cena opon Run Flat jest wyższa od zwykłych modeli. Jednak inwestując w nie zaoszczędzisz czas i nerwy.

Porównaj do 4 produktów:

902
Jeszcze 20 wyników
902
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry