Wybrane filtry

Opony letnie samochodowe 165 65 R14

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony letnie 165/65 R14 – informacja podstawowa

Jakościowe opony letnie 165 65 14 stanowią jeden z podstawowych elementów wyposażenia pojazdu, o który powinieneś zadbać. Jazda na oponach zniszczonych, niedostosowanych do temperatury zewnętrznej jest zachowaniem irracjonalnym. Opony letnie 165 65 r14 dobrej jakości to bezpieczeństwo, to troska o środowisko i własny budżet, dobre osiągi i pewność zachowania pojazdu w czasie podróży.

Wybierając opony 165 65 r14 letnie, zwróć uwagę na ile są zadowoleni inni kierowcy i jakie są opinie kierowców testowych, w jaki sposób producent kontroluje jakość i jakie są osiągi ogumienia.

Dzisiaj opony 165 65 14 letnie znajdziesz w ofercie takich producentów jak:

  • Dayton;
  • Uniroyal;
  • Goodyear;
  • Continental.

Opony 165/65 R14 letnie – jak zaoszczędzić

Każdy kierowca chciałby zaoszczędzić, kupując części zamienne lub elementy wyposażenia samochodowego. W przypadku opon dedykowanych jednym z rozwiązań jest zakup opon letnich przed lub po sezonie. Obecnie zakupy internetowe stają się coraz bardziej popularnie nie tylko ze względu na oszczędność czasu. Sklepy internetowe oferują bardzo atrakcyjne ceny, które mogą być kilkakrotnie niższe, niż w sklepach stacjonarnych. Biorąc pod uwagę, że konkurencja na rynku samochodowym jest bardzo duża, są duże szanse na to, że jeżeli poświęcisz czas, to znajdziesz idealne opony 165 65 r14 letnie.

Porównaj do 4 produktów:

105
Jeszcze 20 wyników
105
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry