Wybrane filtry

Opony letnie samochodowe R14

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony letnie 14 cali

Opony letnie to nie luksus, a podstawowa troska o bezpieczeństwo kierowcy, pasażerów i innych uczestników ruchu drogowego.

Opony letnie r. 14 są to jedne z najbardziej popularnych opon, które stosuje się w wielu autach (w zależności od wersji): Citroen C2/C3, Ford Fiesta, Kia Rio, Peugeot 206, Renault Twingo i inne. Obecnie większość producentów oferuje opony letnie 14, wśród których można wymienić: Continental, Pirelli, Bridgestone, Goodyear, Michelin i inne.

W przypadku wątpliwości co do rozmiaru opon, należy sięgnąć do dokumentacji technicznej samochodu i upewnić się, że okresie letnim należy zamontować opony letnie 14.

Opony letnie 14 - nowe czy używane?

Ceny opon letnich 14 są jednym z kluczowych elementów przy podejmowaniu decyzji. Jednak należy pamiętać, że właściwie dopasowane opony mogą nawet uratować życie i z pewnością zwiększają bezpieczeństwo oraz komfort jazdy.

Ponieważ większość producentów oferuje opony letnie 14, oznacza to nie tylko duży wybór ogumienia, ale również różne ceny opon letnich, a tym samym optymalne dostosowanie do budżetu domowego.

Zanim podejmiemy ostateczną decyzję o zakupie opon 14 letnich, warto poświęcić czas i zaplanować zakupy, przeanalizować ofertę sklepów stacjonarnych, internetowych i outletów samochodowych. Można również się upewnić czy sklepy nie oferują zniżek lub obniżek posezonowych, kiedy cena droższych opon letnich 14 może okazać się bardziej dostępną. Przy wyborze optymalnych opon letnich 14 warto zapoznać się z rankingiem ogumienia samochodowego, zapytać o opinie na forum, u znajomych lub w sklepie samochodowym. Może się okazać, że właśnie tańsze opony letnie będą lepszym rozwiązaniem w przypadku naszego samochodu i warunków klimatycznych niż letnie opony 14 znanych i renomowanych producentów. Przede wszystkim należy pamiętać o prawidłowym dopasowaniu rozmiaru opon letnich.

Warto również sprawdzić datę eksploatacji opon letnich, którą zaleca producent. Nawet jeżeli nieznacznie eksploatujemy opony letnie, a został przekroczony termin przydatności ogumienia, należy zakupić nowe opony letnie dla naszego samochodu.

Porównaj do 4 produktów:

1802
Jeszcze 20 wyników
1802
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry