Wybrane filtry

Opony zimowe samochodowe 185 65 R14

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony zimowe 185 65 R14 – o czym należy pamiętać?

Kiedy zewnętrzna temperatura zaczyna osiągać +7OC, należy udać się do warsztatu samochodowego, żeby wymienić opony letnie na opony zimowe lub dokonać takiej wymiany samodzielnie.

Opony zimowe 185 65 r14 produkuje się z mieszanki gumowej, która specjalnie została opracowana z uwzględnieniem niskich temperatur zimowych. Opony letnie produkuje się z mieszanki o innym składzie, która sobie nie poradzi w niskich temperaturach. Opony letnie również nie zapewnią bezpieczeństwa nawet jeżeli zimy są cieple. Takie zachowanie powoduje, że opony szybciej się niszczą.

Opony zimowe 185 65 r14 od renomowanych i sprawdzonych producentów zapewnią bezpieczeństwo jazdy na nawierzchni śliskiej, zaśnieżonej lub z błotem pośniegowym.

Opony zimowe 185 65 R14 – jakie należy wybrać?

Cena stanowi jeden z czynników, który kierowcy najczęściej biorą pod uwagę. Jednak czy drogie opony są zawsze najlepsze? I czy zawsze należy unikać kupowania tanich opon zimowych 185/65 r14? Odpowiedź nie jest tak pros­­ta i zależy od wielu czynników.

Zastanawiając się jaką markę lub producenta samochodowego wybrać, należy uwzględnić w jakim terenie jeździmy, jak długie zimowe trasy pokonujemy, jaki jest styl jazdy, jakim samochodem poruszamy się, etc. Wybrany model opon zimowych należy skonsultować ze sprzedawcą lub innymi kierowcami, aby upewnić się w tym, że dokonaliśmy najbardziej optymalnego wyboru.

Porównaj do 4 produktów:

115
Jeszcze 20 wyników
115
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry