Wybrane filtry

Opony wielosezonowe samochodowe Debica

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony całoroczne Dębica – praktyczne rozwiązanie

Ostatnie kilka zim wyjątkowo niejednokrotnie zaskakiwały kierowców. Pomimo że dzieci cieszyły się mocnymi opadami śniegu w miesiącach wiosennych, takie zachowanie pogody nie można nazwać standardowym. W takich sytuacjach kierowcy często zastanawiają się czy opony zimowe nie ulegają szybszemu zniszczeniu w warunkach ciepłej zimy. Czy opony letnie zapewniają wystarczający poziom bezpieczeństwa na drogach zaśnieżonych i śliskich?

W takich sytuacjach praktycznym i jednym z najbardziej optymalnych rozwiązań mogą być opony całoroczne. Opony Dębica wielosezonowe stanowią idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na bezpiecznej oraz komfortowej jeździe przez cały rok niezależnie od warunków pogodowych. Kierowcy, którzy przetestowali opony całoroczne Dębica, docenili m.in.:

  • przewidywalne zachowanie ogumienia na drodze mokrej oraz suchej
  • stabilne zachowanie opon całorocznych Dębica na błocie oraz na nieznacznie zaśnieżonej drodze
  • ekonomiczność jazdy
  • szeroką dostępność rozmiarów – Dębica Navigator (185/65 R14, 185/60 R14, 185/65 R15 oraz inne) i Dębica Navgator 2 ( 175/65 R14, 185/65 R14 oraz inne)
  • zastosowanie specjalnie opracowanej mieszkanki gumowej
  • opony Dębica całoroczne charakteryzują się bardzo dobrym odprowadzaniem wody i skutecznie zapobiegają powstaniu zjawiska aquaplaning
  • opony Dębica całoroczne posiadają wzmocnioną konstrukcje co znacząco wydłuża okres eksploatacji
  • ogumienie charakteryzuje się zwiększoną odpornością na ścieranie oraz uszkodzenia, co wydłuża przebieg opony

Jeżeli jednym z podstawowych kryteriów zakupu ogumienia jest cena produktu, warto rozważyć alternatywne rozwiązania, jednym z których jest całoroczne (wielosezonowe) ogumienie samochodowe. W określonych sytuacjach warto zrezygnować z zakupu bardzo tanich i nieskutecznych opon zimowych lub letnich, które nie zapewniają bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a dodatkowo mogą spowodować niebezpieczne i groźne sytuacje na drodze. Zatem warto jest rozważyć zakup sprawdzonych opon całorocznych od wiarygodnego producenta. Jednym z takich producentów jest wiodąca marka Dębica, produkty której są bardzo popularne na rynku.

Opony całoroczne Dębica stanowią idealny kompromis i rozwiązanie dla osób, którzy cenią komfort oraz bezpieczeństwo jazdy, a dodatkowo chcą zaoszczędzić pieniądze i czas.

Porównaj do 4 produktów:

50
Jeszcze 20 wyników
50
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry